1

Czym jest zero waste?
Dowiedz się, w jaki sposób wprowadzić w swoje życie proste nawyki, które pomogą Ci oszczędzać środowisko i pieniądze.
14
Blog SKO

SKO SP220

SKO SP220

Witamy na blogu Szkolnej Kasy Oszczędności prowadzonej w Szkole Podstawowej nr 220 w Warszawie. Śledząc wpisy, dowiecie się najważniejszych informacji o akcjach SKO, konkursach i ciekawostkach. Czytajcie! Komentujcie! Oceniajcie! Zapraszamy! :)

Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie (edycja III)

Zapraszamy do trzeciej edycji zabawy "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie". Klikając na punkty dla naszego bloga oraz dla każdego z zamieszczonych na nim wpisów, rozwiązujecie działania, ćwicząc jednocześnie swoją umiejętność dodawania i odejmowania w pamięci. Każdy uczeń naszej szkoły, który ćwiczy ...

36

Zbiórka zepsutych telefonów komórkowych

W trosce o środowisko trwa akcja zbierania telefonów komórkowych, które oddawać możecie w bibliotece lub uczniom, którzy odwiedzą w tym celu Wasze klasy, Pamiętajcie, że tego typu sprzętu nie możemy wyrzucać do zwykłych pojemników na śmieci!

0

Zbiórka nakrętek

Przypominamy, że w naszej szkole trwa akcja zbierania nakrętek, które wkładać możecie do pojemnika na drugim piętrze. Zachęcamy do zbierania nakrętek z napojów i pomagania potrzebującym!

1

Podsumowanie drugiej edycji zabawy "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie"

Niniejszym kończymy drugą edycję naszej zabawy i ogłaszamy, że zwycięzcą zostaje Janek z klasy 2a. Nagrody pocieszenia otrzymają także Hubert i Adrian z klasy 2a. Dziękujemy za oddane głosy! :) Zapraszamy do liczenia i głosowania oraz wpisywania się w kolejnej edycji! :) Opiekunowie SKO SP220

6
1