1 2 3 następna ostatnia


SKO SP220

SKO SP220

Witamy na blogu Szkolnej Kasy Oszczędności prowadzonej w Szkole Podstawowej nr 220 w Warszawie. Śledząc wpisy, dowiecie się najważniejszych informacji o akcjach SKO, konkursach i ciekawostkach. Czytajcie! Komentujcie! Oceniajcie! Zapraszamy! :)

Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie (edycja III)

Zapraszamy do trzeciej edycji zabawy "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie". Klikając na punkty dla naszego bloga oraz dla każdego z zamieszczonych na nim wpisów, rozwiązujecie działania, ćwicząc jednocześnie swoją umiejętność dodawania i odejmowania w pamięci. Każdy uczeń naszej szkoły, który ćwiczy ...

36

Zbiórka zepsutych telefonów komórkowych

W trosce o środowisko trwa akcja zbierania telefonów komórkowych, które oddawać możecie w bibliotece lub uczniom, którzy odwiedzą w tym celu Wasze klasy, Pamiętajcie, że tego typu sprzętu nie możemy wyrzucać do zwykłych pojemników na śmieci!

0

Zbiórka nakrętek

Przypominamy, że w naszej szkole trwa akcja zbierania nakrętek, które wkładać możecie do pojemnika na drugim piętrze. Zachęcamy do zbierania nakrętek z napojów i pomagania potrzebującym!

1

Podsumowanie drugiej edycji zabawy "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie"

Niniejszym kończymy drugą edycję naszej zabawy i ogłaszamy, że zwycięzcą zostaje Janek z klasy 2a. Nagrody pocieszenia otrzymają także Hubert i Adrian z klasy 2a. Dziękujemy za oddane głosy! :) Zapraszamy do liczenia i głosowania oraz wpisywania się w kolejnej edycji! :) Opiekunowie SKO SP220

6

Klasa 5a Mistrzami Oszczędzania z SKO w I semestrze!

Znamy już wyniki konkursu SKO dla klas Szkoły Podstawowej nr 220. Tytuł "Mistrzów Oszczędzania" w I semestrze otrzymuje klasa 5a. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

8

Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie (edycja II)

Zapraszamy do drugiej edycji zabawy "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie". Klikając na punkty dla naszego bloga oraz dla każdego z zamieszczonych na nim wpisów, rozwiązujecie działania, ćwicząc jednocześnie swoją umiejętność dodawania i odejmowania w pamięci. Każdy uczeń naszej szkoły, który ćwiczy ...

34

Podsumowanie grudniowej edycji zabawy "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie"

Wraz z końcem ubiegłego miesiąca zakończyła się grudniowa edycja zabawy matematycznej "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie". W zabawie wzięło udział 27 uczniów naszej szkoły. Listę zwycięzców znajdziecie w treści tego postu. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej - styczniowej edycji.

4

Podsumowanie konkursu "Szukamy blogowego Mikołaja"

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie. 6 grudnia nasz blog został odwiedzony przez blogowego Mikołaja, który zostawił 10 swoich śladów. Ci, którzy odnaleźli ślady jako pierwsi, otrzymali nagrody. Zabawa trwała do Wigilii. Listę nagrodzonych osób znajdziecie w treści postu. Serd ...

1

Macie jakieś oszczędnościowe postanowienia?

Ponieważ niedawno powitaliśmy 2015 rok, bardzo jesteśmy ciekawi, czy macie jakieś noworoczne postanowienia związane z oszczędzaniem. Możecie pochwalić się nimi w komentarzach, a my będziemy mocno trzymać kciuki za ich realizację!

7

Witamy w nowym roku!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku życzymy wszystkim dużo szczęścia, a ponieważ na nasz blog dotyczy SKO, życzymy Wam owocnego oszczędzania i realizacji wielu marzeń! Pamiętajcie: "Złotówka do złotówki... do grosika grosz..." :)

2
1 2 3 następna ostatnia