1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SKO SP220

SKO SP220

Witamy na blogu Szkolnej Kasy Oszczędności prowadzonej w Szkole Podstawowej nr 220 w Warszawie. Śledząc wpisy, dowiecie się najważniejszych informacji o akcjach SKO, konkursach i ciekawostkach. Czytajcie! Komentujcie! Oceniajcie! Zapraszamy! :)

Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie (edycja III)

Zapraszamy do trzeciej edycji zabawy "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie". Klikając na punkty dla naszego bloga oraz dla każdego z zamieszczonych na nim wpisów, rozwiązujecie działania, ćwicząc jednocześnie swoją umiejętność dodawania i odejmowania w pamięci. Każdy uczeń naszej szkoły, który ćwiczy ...

36

Zbiórka zepsutych telefonów komórkowych

W trosce o środowisko trwa akcja zbierania telefonów komórkowych, które oddawać możecie w bibliotece lub uczniom, którzy odwiedzą w tym celu Wasze klasy, Pamiętajcie, że tego typu sprzętu nie możemy wyrzucać do zwykłych pojemników na śmieci!

0

Zbiórka nakrętek

Przypominamy, że w naszej szkole trwa akcja zbierania nakrętek, które wkładać możecie do pojemnika na drugim piętrze. Zachęcamy do zbierania nakrętek z napojów i pomagania potrzebującym!

1

Podsumowanie drugiej edycji zabawy "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie"

Niniejszym kończymy drugą edycję naszej zabawy i ogłaszamy, że zwycięzcą zostaje Janek z klasy 2a. Nagrody pocieszenia otrzymają także Hubert i Adrian z klasy 2a. Dziękujemy za oddane głosy! :) Zapraszamy do liczenia i głosowania oraz wpisywania się w kolejnej edycji! :) Opiekunowie SKO SP220

6

Klasa 5a Mistrzami Oszczędzania z SKO w I semestrze!

Znamy już wyniki konkursu SKO dla klas Szkoły Podstawowej nr 220. Tytuł "Mistrzów Oszczędzania" w I semestrze otrzymuje klasa 5a. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

8

Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie (edycja II)

Zapraszamy do drugiej edycji zabawy "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie". Klikając na punkty dla naszego bloga oraz dla każdego z zamieszczonych na nim wpisów, rozwiązujecie działania, ćwicząc jednocześnie swoją umiejętność dodawania i odejmowania w pamięci. Każdy uczeń naszej szkoły, który ćwiczy ...

34

Podsumowanie grudniowej edycji zabawy "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie"

Wraz z końcem ubiegłego miesiąca zakończyła się grudniowa edycja zabawy matematycznej "Przez blogowanie ćwiczymy dodawanie". W zabawie wzięło udział 27 uczniów naszej szkoły. Listę zwycięzców znajdziecie w treści tego postu. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej - styczniowej edycji.

4

Podsumowanie konkursu "Szukamy blogowego Mikołaja"

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie. 6 grudnia nasz blog został odwiedzony przez blogowego Mikołaja, który zostawił 10 swoich śladów. Ci, którzy odnaleźli ślady jako pierwsi, otrzymali nagrody. Zabawa trwała do Wigilii. Listę nagrodzonych osób znajdziecie w treści postu. Serd ...

1

Macie jakieś oszczędnościowe postanowienia?

Ponieważ niedawno powitaliśmy 2015 rok, bardzo jesteśmy ciekawi, czy macie jakieś noworoczne postanowienia związane z oszczędzaniem. Możecie pochwalić się nimi w komentarzach, a my będziemy mocno trzymać kciuki za ich realizację!

7

Witamy w nowym roku!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku życzymy wszystkim dużo szczęścia, a ponieważ na nasz blog dotyczy SKO, życzymy Wam owocnego oszczędzania i realizacji wielu marzeń! Pamiętajcie: "Złotówka do złotówki... do grosika grosz..." :)

2
1 2 3 następna ostatnia