1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
3
Blog SKO

SKO SP2 Konopnicka Kielce

SKO SP2 Konopnicka Kielce

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Kielcach. Witajcie na naszym blogu. Zachęcamy do częstego odwiedzania go oraz do czytania i komentowania wpisów. Przygodę z blogiem i oszczędzaniem czas zacząć. Zapraszamy! Pamiętajcie SYSTEMATYCZNE OSZCZĘDZANIE OZNACZA MARZEŃ SPEŁNIANIE!!!

Jak było na SYCYLII?

Relacja z ostatniego dnia pobytu w ramach realizacji programu COMENIUS, w zaprzyjaźnionej szkole w Santa Caterina Villarmosa. 26 listopada 2013 r.

6

Jak było na SYCYLII?

Relacja z czwartego dnia pobytu w ramach realizacji programu COMENIUS, w zaprzyjaźnionej szkole w Santa Caterina Villarmosa. 25 listopada 2013 r.

2

Jak było na SYCYLII?

Relacja z trzeciego dnia pobytu w ramach realizacji programu COMENIUS, w zaprzyjaźnionej szkole w Santa Caterina Villarmosa. 24 listopada 2013 r.

0

Jak było na SYCYLII?

Relacja z drugiego dnia pobytu w ramach realizacji programu COMENIUS, w zaprzyjaźnionej szkole w Santa Caterina Villarmosa. 23 listopada 2013 r.

2

Jak było na SYCYLII?

Relacja z pierwszego dnia pobytu w ramach realizacji programu COMENIUS, w zaprzyjaźnionej szkole w Santa Caterina Villarmosa.

1

Klasa IV b w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach

20 listopada 2013 r. odwiedziliśmy OMPiO mieszczący się przy ul. Zamkowej 3 Kielcach.

0

"SKarbOneczka" listopada

Tutuł "SKarbOneczki" za miesiąc listopad uzyskał ...

2

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada 2013 r. w świetlicy szkolnej ...

0
1