1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

SKO SP2 Konopnicka Kielce

SKO SP2 Konopnicka Kielce

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Kielcach. Witajcie na naszym blogu. Zachęcamy do częstego odwiedzania go oraz do czytania i komentowania wpisów. Przygodę z blogiem i oszczędzaniem czas zacząć. Zapraszamy! Pamiętajcie SYSTEMATYCZNE OSZCZĘDZANIE OZNACZA MARZEŃ SPEŁNIANIE!!!

Inwestujemy w edukację

Nasi SKOwicze w dniu 22 listopada 2012 r. wzięli udział w I etapie Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego. Życzymy sukcesów na kolejnych etapach. Powodzenia! ........

0

Szkolne Koło SKO sponsorem nagród

22 listopada 2012 r. odbył się w naszej szkole XIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Recytatorski dla uczniów klas III „Co słonko widziało”. Do sponsorów konkursu dołączyło Szkolne Koło SKO.

0

Konkurs "OSZCZĘDZAM NA..."

W listopadzie nasi SKOwicze brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Oszczędzam na...". Miło jest marzyć, a marzenia przecież się spełniają jak tego bardzo pragniemy. Czekamy na wyniki!

0

Piewsze koty za płoty

No nareszcie udało nam się wystartować. Od dwóch miesięcy oszczędzamy, reaktywowaliśmy SKO po wielu latach, ale dopiero teraz mamy możliwość wyruszenia w blogową podróż. Mamy nadzieję, że dalej pójdzie trochę łatwiej - zatem pierwsze koty za płoty.

0
1