1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób plakat zachęcający do blogowania
3
Blog SKO

SKO - SP141 Łódź

SKO - SP141 Łódź

Cześć wszystkim SKO – wiczom! Przyłączamy się do dużej grupy tych, co lubią i popierają planowanie oszczędzanie. Jesteśmy niewielką, ale jakże fajną szkołą z Łodzi, po prostu "Perełka" Dzieje się u nas wiele ciekawych rzeczy, o których chcielibyśmy Wam opowiedzieć. Wiersz napisany przez jedną z naszych uczennic w pełni oddaje charakter i klimat panujący w naszej szkole.

Jak tam ferie?

Cześć ! Jesteśmy ciekawi gdzie spędzacie teraz ferie. Co lubicie najbardziej robić w czasie tych wolnych dni. Może jakiś interesujący pomysł? PISZCIE. Może jakaś FOTKA? - wysyłajcie na adres: lidiaturska@poczta.fm. Najlepsze pokażemy na naszym blogu.

15

KONKURS- MASKA KARNAWAŁOWA

Karnawał to czas zabawy. W szkołach często organizowane są bale karnawałowe. W związku z tym zachęcamy wszystkich blogowiczów do udziału w konkursie zorganizowanym przez Brawo Bank na maskę karnawałową. Maski lub ich projekty należy przesłać w terminie do 28 lutego (decyduje data stempla pocztowego) ...

6

KONKURS - Pytanie na Szkolnych Blogach

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie "Pytanie na Szkolnych Blogach" Formuła konkursu jest bardzo prosta. Trzy osoby, które najszybciej udzielą poprawnych odpowiedzi na zadane pytanie, otrzymają gadżety SKO. Szczegóły w zakładce KONKURSY. Już trzymamy kciuki :))

6

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Właśnie obchodzimy jedno z najcieplejszych świąt - Dzień Babci i Dziadka. Tyle chciałoby się powiedzieć o ich sercu, dobroci i miłości jaką nas obdarzają. Dlatego też w dniach ich święta ( i nie tylko) życzymy im zdrowia i całe mnóstwo radości i uśmiechów. ...

4

Nareszcie ferie :))))))))))

Witamy wszystkich blogowiczów. Właśnie rozpoczęliśmy ferie zimowe. W tym roku jako pierwsi odpoczywamy. Zima chyba o nas przypomniała, bo dmuchnęła odrobiną mrozu i śniegu. Mamy nadzieję, że to nie wszystko na co ją stać. Jesteśmy myślami z wszystkimi, którzy na ferie dopiero czekają. Pozdrawiamy ...

10

Marzenia się spełniają?

Nowy Rok to czas planowania i snucia marzeń. Naszym marzeniem jest wygranie bloga miesiąca. Czy marzenia się spełniają???????? :))))))))))))))

7

Życzenia na Nowy Rok

Drodzy SKO-wicze. Niech Nowy 2014 Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami I rozsypie się nad głowami piątek i szóstek moc I niech zostanie na 12 miesięcy z Wami Nie tylko w tę Sylwestrową noc. Do siego roku!!!

7
1