1

Porada Lokatki
Co to jest budżet i jak zrobić własny?
18
Blog SKO

SKO-SP Szczęsne

SKO-SP Szczęsne

Szkoła Podstawowa w Szczęsnem wita wszystkich Internautów i zaprasza do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga SKO.

KIERMASZ WIELKANOCNY

Od 22 marca prowadzimy sprzedaż własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Zainteresowani mogą nabyć nasze rękodzieła na terenie szkoły, a także w Kościele w Klewkach (Niedziela Palmowa). Akcję zakończymy 4 kwietnia - w ostatni dzień nauki przed świętami.

0

22 MARCA ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

W naszej szkole obchody I Dnia Wiosny połączyliśmy ze Światowym Dniem Wody. Czy wiecie ile wody jest w człowieku, produktach spożywczych? Ile wody pitnej jest na Ziemi? Ile wody zużywamy w ciągu doby? My już wiemy i dlatego zachęcamy wszystkich do oszczędzania wody.

1

PRZYGOTOWANIA DO KIERMASZU WIELKANOCNEGO

Od poniedziałku do środy po rekolekcjach uczniowie klas III - VI wykonywali ozdoby wielkanocne, które będą sprzedawane podczas kiermaszu.

0

OTO NASI KONKURSOWICZE

Wreszcie nadarzyła się sposobność, aby wręczyć nagrodę i słodkości za konkurs "Wyrazy z cząstką SKO" na forum całej społeczności szkolnej.

1

Podsumowanie weekendowego konkursu SKO

Wreszcie doliczyłam się ilości wyrazów z cząstką "SKO". Niektóre z nich musiałam sprawdzać ze słownikiem języka polskiego :)

1

Weekendowy konkurs SKO !!!

Pomyśl, znajdź i wypisz wyrazy z cząstką "SKO".

3

POZNAJ ŚWIAT FINANSÓW

Podczas zajęć w bibliotece szkolnej uczniowie klasy III poznawali najważniejsze zagadnienia związane z tematyką oszczędzania i gospodarowania finansami osobistymi.

0
1