1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO-SP Szczęsne

SKO-SP Szczęsne

Szkoła Podstawowa w Szczęsnem wita wszystkich Internautów i zaprasza do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga SKO.

Zbiórka nakrętek dla Szymona

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę nakrętek :)

0

DZIEŃ ZIEMI - SADZENIE DRZEWEK

W tym roku 22 kwietnia wypadł w niedzielę, ale uczniowie naszej szkoły już wcześniej uczcili Święto Ziemi sadząc drzewka.

0

KIERMASZ WIELKANOCNY

Od 22 marca prowadzimy sprzedaż własnoręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych. Zainteresowani mogą nabyć nasze rękodzieła na terenie szkoły, a także w Kościele w Klewkach (Niedziela Palmowa). Akcję zakończymy 4 kwietnia - w ostatni dzień nauki przed świętami.

0

22 MARCA ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

W naszej szkole obchody I Dnia Wiosny połączyliśmy ze Światowym Dniem Wody. Czy wiecie ile wody jest w człowieku, produktach spożywczych? Ile wody pitnej jest na Ziemi? Ile wody zużywamy w ciągu doby? My już wiemy i dlatego zachęcamy wszystkich do oszczędzania wody.

1

PRZYGOTOWANIA DO KIERMASZU WIELKANOCNEGO

Od poniedziałku do środy po rekolekcjach uczniowie klas III - VI wykonywali ozdoby wielkanocne, które będą sprzedawane podczas kiermaszu.

0

OTO NASI KONKURSOWICZE

Wreszcie nadarzyła się sposobność, aby wręczyć nagrodę i słodkości za konkurs "Wyrazy z cząstką SKO" na forum całej społeczności szkolnej.

1
1 2 następna ostatnia