1 2 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

Witamy na blogu SKO Zespołu Szkół w Świdrach, miejscowości w województwie lubelskim, w gminie Łuków. Zapraszamy do odwiedzania naszej szkoły i naszego bloga. Dziękujemy bardzo za oddane głosy. Strona internetowa naszego Zespołu Szkół: spswidry.edu.pl

Klęka przed Tobą nie tylko Polska, lecz cały świat

3 kwietnia spotkaliśmy się na uroczystym montażu poświęconym postaci Ojca Świętego.

0

Po Wielkim Piątku jest… Zmartwychwstanie

W dniu 4 kwietnia wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły zebrali się w sali gimnastycznej, aby odprawić Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

0

Wielkanocne warsztaty artystyczne

Już po raz kolejny członkowie SKO naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach artystycznych organizowanych przez Muzeum Regionalne w Łukowie.

0

Witaj wiosno

„Ruszamy gromadą, wesołym pochodem, niesiemy Marzannę, by ją wrzucić w ogień” Członkowie SKO, jak co roku na ludowo pożegnali zimę i powitali wiosnę.

0

Jest takie święto …

Z okazji Dnia Kobiet przedstawiciele SKO złożyli wszystkim paniom i koleżankom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Przypomnieli burzliwą historię walki kobiet o ich udział w życiu społecznym, gospodarczym i politycznym.

0

Profilaktyka próchnicy i chorób przyzębia

23 lutego 2012r na zaproszenie pani Dyrektor i pedagoga szkolnego do naszej szkoły przybyli studenci Medycznego Studium zawodowego w Łukowie wraz z opiekunem panią Weroniką Gregorczuk. Zaproszeni goście przeprowadzili dla członków SKO pogadankę na temat „profilaktyka próchnicy i chorób przyzębia”.

0

Muzyczna kultura Europy

W dniu 23 lutego 2012r na swój występ zaprosił wszystkich członków SKO naszej szkoły zespół muzyczny LIMBOS. Bardzo chętnie posłuchaliśmy bogatego repertuaru nt. „Muzyczna kultura Europy”.

0

O walentynkowej poczcie słów kilka…

14 lutego w naszej szkole odbieraliśmy pocztę walentynkową, jest to taki dzień, w którym przyjemnie jest otrzymać serduszko z napisem, który „ociepla” atmosferę i czyni naszą zwykłą, szarą codzienność bardziej radosną i niezwykłą.

0

Występ Orkiestry Dni Naszych

25 stycznia 2012r. członkowie SKO mieli okazję posłuchać koncertu zespołu muzycznego. „Orkiestra Dni Naszych” bardzo szybko spodobała się szkolnej publiczności.

0

Uroczysty koncert kolęd i Dzień Babci i Dziadka

18 stycznia na zaproszenie Pani dyrektor, nauczycieli, uczniów, członków SKO przybyli do naszej szkoły goście.

0
1 2 następna ostatnia