1

Światowy Dzień Ochrony Środowiska
Wszyscy jesteśmy ReGeneracją!
11
Blog SKO

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

Witamy na blogu SKO Zespołu Szkół w Świdrach, miejscowości w województwie lubelskim, w gminie Łuków. Zapraszamy do odwiedzania naszej szkoły i naszego bloga. Dziękujemy bardzo za oddane głosy. Strona internetowa naszego Zespołu Szkół: spswidry.edu.pl

Jesienne refleksje przy ognisku

Członkowie SKO, Koła Turystycznego i świetlicy szkolnej wraz z opiekunami Barbarą Gajo, Elżbietą Soszka i Bogumiłą Łukasik zorganizowały ognisko z okazji pożegnania jesieni. Przy ognisku uczniowie wysłuchali części artystycznej poświęconej porze roku – jesieni. Od strony szkoły do ogniska przywędrow ...

2

Jak dobrze jest mieć oszczędności na naszych kontach SKO …

31 października 2012 r. Szkolna Kasa Oszczędności zaprosiła wszystkie klasy na apel zachęcający do oszczędzania. Uczniowie z kl. II, III i V zaprezentowali inscenizację o oszczędzaniu nie tylko pieniędzy, ale również książek, wody, gazu i prądu. Członkowie SKO udowodnili, że: Warto być oszczędnym.

5

Pamiętamy o Tych, którzy odeszli …

26 października 2012r. członkowie SKO odwiedzili Cmentarz św. Rocha w Łukowie. Dzieci sprzątały groby, paliły znicze, modliły się za poległych w obronie Ojczyzny, oddając im hołd.

0

Jan Paweł II – Papież Rodziny

W dniu 16 października 2012r. odbyła się uroczysta wieczornica poświęcona postaci Papieża – Polaka.

0

Sukcesy Michała Goławskiego w szachach

W dniu 9 września w Kurowie odbył się turniej „Grand Prix Lubelszczyzny 2012” – Michałek zajął II miejsce w swojej kategorii.

12

,,Za trud, za serce..dziękujemy’’- uroczysty montaż z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12 października 2012r. uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się na uroczystości- świętowano Dzień Edukacji Narodowej.

0

„Farma Iluzji” Park Edukacji i Rozrywki w Trojanowie

W dniu 02 października 2012r. członkowie SKO pojechali do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Trojanowie.

3

Wracamy do ciebie szkoło…

W dniu 3 września 2012 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2012/2013.

1
1