1

Lokatka przypomina
26 maja obchodzimy bardzo ważne święto - Dzień Matki
13
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Nowi członkowie SKO

Dnia 26 września 2018r.do grona oszczędzających w naszej szkole dołączyli uczniowie klasy I. Opiekunka zachęcała do oszczędzania i zakładania kont .Na początek każdy pierwszak otrzymał książeczkę SKO ,odblaski z logo SKO ,zakładki , smycze oraz ulotki zachęcające do oszczędzania.

6

Sprzątamy Świat

21 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Sprzątaniu Świata -Polska 2018 r. Najmłodsi uczniowie sprzątali teren wokół szkoły natomiast starsi naszą miejscowość. Akcja przebiegła bardzo sprawnie.

1

Witamy w nowym roku szkolnym

Rozpoczynamy nową podróż w SKO. Życzę Wszystkim SKO-wiczom dużych wpłat na konta a także wielu konkursów na , których będą zajmować czołowe miejsca. Pozdrawiam .

4
1