1

SKO Blog Miesiąca
Znam już laureatów ostatniej w tym roku szkolnym edycji konkursu!
15
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

DzIEŃ MATKI

Już 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy o swoich mamach.Złóżmy im życzenia i

4

JESTEŚMY EKO - SPRZEDAJEMY PUSZKI

22 maja opiekunka SKO jak co roku sprzedała puszki , które przez cały rok zbierała cała społeczność szkolna. Zebraliśmy 9kg i 80dkg co dało nam kwotę 34zł i 30gr.

1

Kiermasz kartek

W dniach 24-25 maja odbędzie się kiermasz kartek na Dzień Matki. Wszystkich chętnych zapraszam . Kartki własnoręcznie robione na pewno sprawią radość wszystkim mamom.

2

Lekcja patriotyzmu

Dnia 18 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie na temat;Polska patriotyczna'' .Organizatorem spotkania była firma ,,LUPUS''. Uczniowie bardzo uważnie słuchali opowieści i chętnie udzielali odpowiedzi na stawiane pytania. Na koniec odbyła się sesja fotograficzna w różnych strojach.

2

POEZJA NATALKI

Natalia znowu napisała wierszyki . Chętnie dzieli się nimi z innymi . Poczytajcie ,a może w niektórych z was też drzemie ukryty talent.

2

Teatrzyk

Uczniowie klas I-III i VI-VII dnia 8 .05 .2018r. wybrali się do HDK w Hrubieszowie na przedstawienie pt.,,Królewna Śnieżka" w wykonaniu pracowników domu kultury. Aktorzy -amatorzy stanęli na wysokości zadania. Wszyscy z ciekawością obejrzeli przedstawienie , w którym nie brakowało humoru , dowcip ...

3
1