1

Lokatka przypomina
26 maja obchodzimy bardzo ważne święto - Dzień Matki
13
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Konkurs na najpiękniejszy Kotylion - dla Naszej Niepodległej

SU z opiekunką p.Moniką Przyczyną zorganizował konkurs na najpiękniejszy kotylion.

4

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny pod hasłem "Banknot 100 – złotowy na 100 – lecie z wybraną postacią historyczną” W dniach 25 X - 7 XI 2018r w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla kl.I-VI pod hasłem "Banknot 100 – złotowy na 100 – lecie z wybraną postacią historyczną” zorganizowanym przez opiekun ...

2

Polska Niepodległa

Dnia 9 listopada w naszej szkole odbędzie się apel z okazji 100 -lecia odzyskania niepodległości przez Polskę . O godz.11.11 zaśpiewamy hymn państwowy , który ćwiczymy codziennie -wychodzi bardzo dobrze. Uczniowie w strojach galowych z kotylionami będą uczestniczyć w ty wielkim wydarzeniu.

3

Konkurs recytatorski

Dnia 7 listopada odbył się 22 Gminny Jesienny Konkurs Recytatorski . W konkursie wzięło 4 uczniów naszej szkoły. Dwoje zakwalifikowało się do etapu powiatowego. Gratulujemy Mieszkowi z kl. III i Natalii z kl.VI.Życzymy powodzenia w dalszych etapach.

2

Konkurs matematyczny

Dnia 7 listopada w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny Archimedes Plus do którego przystąpiło 13 uczniów w tym 4 trzecioklasistów.Do wykonania było 25 zadań .Wyniki w styczniu . Trzymamy kciuki.

0

Dni Zadumy

W dniach 1 i 2 listopada pamiętaliśmy o naszych najbliższych. Uczniowie naszej szkoły odwiedzili cmentarz ,gdzie na grobie poległych żołnierzy zapalili znicze.

1
1