1 2 następna ostatnia

Zagadka Lokatki
Czy znasz prawidłową odpowiedź?
21
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Światowy Dzień Oszczędzania

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Uczniowie , którzy w tym dniu wpłacą na SKO czeka niezła niespodzianka.

3

KONKURS

Drodzy uczniowie! Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie,,100 złotówek na stulecie" , który będzie trwał od 22 .10. -11.11. 2018r. osoba ,która wpłaci na SKO 100 złotówek otrzyma nagrodę niespodziankę .Czekam na wpłaty.

4

Jesienne sałatki

W klasie drugiej na zajęciach techniki uczniowie wraz z wychowawczynią wykonywali sałatkę warzywną . Wspólnie kroili warzywka , mieszali a na koniec degustacja klasowa. Było smacznie i bardzo wesoło.

0

Otwarcie obiektu sportowego

W ubiegłym tygodniu w naszej miejscowości oddano do użytku boisko sportowe oraz mini siłownię na powietrzu. Pan wójt otworzył obiekt a uczniowie naszej szkoły rozegrali mecz. Chociaż pogoda nam nie sprzyjała ,ale uczniowie korzystali z siłowni i oglądali mecz.

1

Sprzedaż puszek

Zarobiliśmy pierwsze pieniądze w tym roku szkolnym za sprzedaż puszek 14 kg 20 dag dało nam kwotę 49zł70gr.

1

DOBRZE CIĘ WIDZĘ

Nowa ogólnopolska akcja , która zadba o bezpieczeństwo dzieci - DOBRZE CIĘ WIDZĘ patronat nad akcją objęło Ministerstwo Sprawiedliwości i Ministerstwo Edukacji . Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa dzieci w drodze do szkoły i ze szkoły. W ramach projektu 3 mln dzieci otrzyma kamizelk ...

2

DzIEŃ NAUCZYCIELA

Wszystkim nauczycielom życzę wszystkiego najlepszego ,dużo wytrwałości , sukcesów, awansów oraz podwyżek .

3

Zbiórka Makulatury

W dniach 8 i 9 października 2018r. w naszej szkole odbędzie się zbiórka makulatury. Zachęcam wszystkich do wyczyszczenia strychów i swoich półek w domu. Zobaczymy kto w tym roku zwycięży rywalizację klasową. Za wszystkich trzymam kciuki.

1

Wycieczka do Dęblina i na ,,Farmę iluzji"

Uczniowie naszej szkoły 27 .09.2018r. udali się na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną do Dęblina i Mościsk. W Dęblinie zwiedzili Muzeum Sił Powietrznych, które działa od 2011 roku. W hali, gdzie gromadzone są zbiory, obejrzeliśmy latające maszyny, które kiedyś służyły obronie naszych granic. Ekspona ...

7

Literackie zmagania -ciąg dalszy

Uczennica naszej szkoły Klaudia postanowiła napisać wiersz o SKO i dołączyć do grona miłośników pisania wierszy. Już w tym gronie jest Natalia więc miło mi ,że mamy jeszcze Klaudię. Dziękuję za piękny wiersz i czekam na więcej.

2
1 2 następna ostatnia