1

Sprawdź, kto był najszybszy
W Konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach
22
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Gdzie spędzam ferie zimowe

Wszystkich uczniów zapraszam do podzielenia się z nami informacją, gdzie spędzają ferie zimowe.

8

Ferie zimowe

Już od poniedziałku rozpoczynamy ferie zimowe. 25 i 26 stycznia z uczniami naszej szkoły spotkali się Funkcjonariusze Policji Powiatowej z Hrubieszowa oraz Straży Pożarnej. Oczywiście spotkania dotyczyły bezpiecznych ferii zimowych. Uczniowie mogli przypomnieć sobie jak udzielamy pierwszej pomocy o ...

2

ZABAWA CHOINKOWA

20 stycznia 2018r. bawimy się na zabawie choinkowej w naszej szkole. Będzie przygrywał didżej zobaczymy jak uczniowie będą się bawić.Napiszcie swoje wrażenia.

4

Koncert -Kolęd i Pastorałek

Już 17 stycznia w Świetlicy naszej szkoły odbędzie się konkurs ,,Kolęd i Pastorałek ". Wszystkich uczniów zachęcam do wzięcia udziału .Już wkrótce nowe wiadomości.

3

Dzień Babci i Dziadka

Już wkrótce Dzień Babci i Dziadka (21stycznia i 22 stycznia) nie zapomnijmy o tych ważnych osobach w naszym życiu. Złóżcie życzenia na blogu swoim dziadkom ,a na pewno się ucieszą.

0

Trzej Królowie

Trzech Króli to najstarsze święto, które obchodzone jest w kościele już od IV wieku po narodzeniu Jezusa. Jego właściwa nazwa to Święto Objawienia Pańskiego. Święto, które przypada 6 stycznia powstało na podstawie zapisu z ewangelii św. Mateusza: "A kiedy Jezus urodził się w Betlejem, w Judei, za ...

13
1