1 2 3 następna ostatnia


SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Dzień Nauczyciela

Już wkrótce Dzień Nauczyciela . Jeśli chcecie złożyć życzenia na blogu to właśnie jest ten moment . Nie zwlekajcie.

2

Jesień

Jesień daje nam kolory , ale również witaminy w warzywach i owocach. Uczniowie klasy II zgromadzili dary jesieni. Piękna ekspozycja.

1

Jesienna zbiórka makulatury.

W dniach 16 -17 .10. 2017r. w naszej szkole odbędzie się akcja zbiórki makulatury. Zbiórka odbywa się w formie rywalizacji pomiędzy klasami. Zdobywcy miejsc I, II, III otrzymają dyplomy oraz nagrodę w postaci ryzy papieru kserograficznego na potrzeby klasowe. Wszystkich prosimy o zaangażowan ...

1

Dzień Chłopaka

29 września w naszej szkole świętowali wszyscy chłopcy. Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów różne niespodzianki. W klasie II rodzice przygotowali torcik i pyszne babeczki , były napoje i prezenty a także balony i dyplomy. Klasa III miała ognisko z rodzicami ,na którym piekli kiełbaski i g ...

1

Wycieczka do Lublina

uczniowie naszej szkoły w Lublinie. Postanowiliśmy odrobinę zwiedzić nasze miasto wojewódzkie . Byliśmy w Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach : Przygotowanie Tradycyjnego Wiejskiego Pożywienia i Śladami Przemysłu Ludowego .Następnym punktem wycieczki była wizyta w Galerii Q ...

1

Nowi członkowie SKO

Klasa I przystąpiła do SKO. Każdy uczeń otrzymał książeczkę SKO oraz drobne upominki z banku dla zachęty do oszczędzania. Dzieci były bardzo zadowolone i już chętne do wpłat . Życzę pierwszaczkom powodzenia w oszczędzaniu.

0

Spotkanie z Policjantami

W klasach I-III odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Policji z Komendy w Hrubieszowie. Celem spotkania było uświadomienie uczniom jak ważne jest bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły. Uczniowie przypominali sobie zasady przechodzenia przez jezdnię.Policjanci podarowali uczniom odblaski ,które ...

0

Witam w nowym roku szkolnym 2017/2018

Pozdrawiam wszystkich uczniów , którzy z ochotą rozpoczęli naukę w szkole i już zaczynają oszczędzać w SKO. w tym roku czekają na was konkursy i nagrody .

2

Nagroda III stopnia

W tym roku nasze SKO znowu zostało wyróżnione . Cieszymy się bardzo.Gratulacje wszystkim opiekunkom , które również otrzymały dla swojej szkoły pieniądze.Pozdrowienia

4

Nagrody SKO

23 czerwca na uroczystym apelu rozdane zostały nagrody i dyplomy za systematyczne oszczędzanie. Oto nagrodzeni:Myszka Mariusz -kl.IV, Niedźwiecki Patryk kl.III, Mielniczuk Michał kl.II, Pałys Oskar kl.I, Lena Maciejewska kl.I, Sebastian Burdzy kl.I, Janeczko Maksymilian kl.II, Pałys Michał kl.IV, ...

3
1 2 3 następna ostatnia