1 2 3 4 16 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Zdrowie najważniejsze

Wiosna to pora roku , która sprzyja chorobom. Pojawiły się nowalijki z których można wyczarować pyszności. Podzielcie się szybkim przepisem na sałatkę , kanapkę czy sok , który postawi nas na nogi.

6

Ferie świąteczne

Już rozpoczęliśmy ferie świąteczne . Zaczynamy porządki , pieczenie świątecznych ciast i wiele innych prac. mam nadzieję ,że uczniowie będą pomagać swoim rodzicom. A kto zajrzy na bloga niech napisze -co powinno znaleźć się w koszyczku ze święconką.

7

Witamy wiosnę

Przedstawienie w klasie I

6

Planetarium

28 marca w naszej szkole mogliśmy podziwiać kosmos w kopule . Wszyscy uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem . Przypomnieli sobie układ planet oraz różne konstelacje gwiazd.

4

Przegląd Piosenki w Horodle

W dniu 28 marca 2017 roku w GOK Horodło odbył się konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej . Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice -Lena Maciejewska -kl.I , Nadia Kapyś -kl.II, Anna Jaroszyńska -kl.II , Lidia Imbir -kl. IV, Weronika Niedziela -kl.IV, Agnieszka Szostak -kl.II gim. ...

2

KONKURS MATEMATYCZNY

Klasa III w tym roku przystąpiła do konkursu matematycznego MiMaK organizowanego przez LSCDN O/ Zamość. Klasowe eliminacje odbyły się 24 lutego 2017r. przystąpiło do nich 19 uczniów. Do II etapu zakwalifikowało się 6 uczniów, którzy uzyskali : Szymonik Jakub -27p, Kwaśny Bartłomiej -26p, Cholewic ...

3

PALMY NA KONKURS DO HORODŁA

Uczniowie naszej szkoły chętnie przystąpili do konkursu organizowanego przez GOK Horodło ,,Palma Wielkanocna".

1

KIERMASZ KARTEK

Jak co roku opiekunka SKO organizuje kiermasz kartek wielkanocny.

6

Wiosna

Już jutro 20 marca kalendarzowa wiosna ,a 21 marca wiosna w naszej szkole. Przygotowaliśmy zagadki i rebusy oraz pokazy pierwszej pomocy. Oczywiście kukła złej zimy zostanie tradycyjnie spalona. Uczniowie zastąpią nauczycieli w edukacji .Ciekawa jestem jak im pójdzie. Życzę powodzenia.

3

DZIEŃ KOBIET

8 MARCA TUŻ, TUŻ

2
1 2 3 4 16 następna