1 2 3 4 15 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Tłusty czwartek

Już 23 lutego najsłodszy dzień w roku -tłusty czwartek. Zaczynamy od rana sprzedaż pączków, faworków , róż karnawałowych i innych wymyślnych słodkości. Już nie mogę się doczekać.

7

Dzień Kota

Dzisiaj mają swój dzień wszystkie kotki. W klasie I rano pojawił się piękny kotek o imieniu Czaruś .Już imię mówi ,że potrafi czarować . Oczywiście zaczarował wszystkich uczniów . Świetnie fotografował się z każdym pierwszakiem. Cudownie.

8

Bal Maskowy

Dnia 16 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy . Jak co roku uczniowie zaskoczyli nas przepięknymi strojami. Cieszymy się ,że coraz więcej rodziców również przebiera się . Wspólnie bawiliśmy się fantastycznie. Komisja w tym roku nagrodziła wszystkich uczniów przyznając im I miejsca. Wyró ...

4

Maska karnawałowa

W środę 15 lutego komisja rozstrzygnęła konkurs na maskę karnawałową dla Żyrafki -Lokatki.

2

WALENTYNKI

Już niebawem Walentynki. Zapraszam na kiermasz kartek Walentynkowych już w czwartek na holu parteru. jeżeli chcecie zamieścić Walentynkę dla swojej sympatii czy osobie ,którą lubicie to zapraszam na bloga.

3

Szybki konkurs blogowy

Oblicz jaka jest wartość wszystkich nominałów monet i banknotów, które są obecnie w obiegu w naszym kraju.

4

Maska karnawałowa

Zapraszam w czasie karnawału na konkurs na ,,Maskę karnawałową"

5

Koniec ferii

Niestety już po feriach ,czas przygotować się do szkoły.

3

Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom 100 lat!!!!!!!!!!!!!!!

8

WOŚP

W niedzielę 15 stycznia rusza 25 finał WOŚP . Nasza szkoła również bierze udział . Przygotowaliśmy część artystyczną ,którą przedstawimy w Świetlicy Wiejskiej . Będą piosenki , kolędy ,jasełka oraz licytacje podarowanych przez uczniów , nauczycieli i rodziców rzeczy. Wszyscy wspieramy piękną inic ...

3
1 2 3 4 15 następna