1 2 3 następna ostatnia

Zagadka Lokatki
Czy znasz prawidłową odpowiedź?
16
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Konkurs matematyczny rozstrzygnięty

I miejsce zdobyła : Ola Z, , II : Eryk P. i Nikola Z. Gratulacje

5

W TVP -nauka trwa

Uczniowie wszystkich klas mogą korzystać z usług TVP i oglądać zajęcia. Pod spodem podaję rozkład dla klasy I :

1

PRIMA APRILIS

Dzisiaj 1.04 . czyli dzień ,w którym możemy troszkę pooszukiwać swoich najbliższych , nie robiąc przy tym nikomu przykrości. Powodzenia życzę w oszukiwaniu.

5

KONKURS

Witam serdecznie .Mam dla Was nowy konkurs myślę, że będzie bardzo łatwy. Oto on; 1. Wiele świeczek na torcie było, lecz tylko 6 jasno się paliło. Ile jeszcze świeczek zapali ośmioletnia Kasia na urodziny o rok starszego Jasia?

7

KONKURS

WITAM UCZNIOWIE ! Konkurs dla uczniów klasy I: Ułóż co najmniej 6 wyrazów z podanych liter: a, o, m, k, s, f, t. Ta sama litera może wystąpić w wyrazie kilka razy.

14

Koronawirus

Pozdrawiam wszystkich blogowiczów. Bądźcie odpowiedzialni i zostańcie w domu. Nie narażajcie innych.

1

Segregujemy śmieci

Dnia 11 marca uczniowie kl.I uczyli się segregować śmieci . Spośród wielu przedmiotów uczniowie mieli wszystkie rzeczy umieścić w odpowiednim worku.

2

Dzień Kobiet w klasie I

Dnia 6 marca w klasie I odbył się Dzień Kobiet . Na klasowej uroczystości były oczywiście mamy i pani dyrektor. Uczniowie wystąpili z krótką częścią artystyczną.Były wiersze i piosenki znanych piosenkarzy w wykonaniu uczniów.: Wiktor -Andrzej Rosiewicz, Dawid - Jan Kiepura , oraz Eryk i Dawid zespó ...

3

Zdrowie na kanapce

Uczniowie klasy I w ramach projektu postanowili zasiać rzeżuchę i opiekować się nią. Kiedy urosła uczniowie chętnie dodawali ja do swoich kanapeczek a nawet z paluszkami smakowała?

1

SAŁATKA OWOCOWA

Dnia 21 lutego klasa I wraz z rodzicami postanowiła zrobić sałatkę owocową i szaszłyki.Wszyscy starannie przygotowali się do zajęć przynieśli różne owoce oraz deseczki i noże orz fartuszki. Uczniowie dzielnie się spisali , bo krojenie owoców było dla nich czystą przyjemnością . Następnie połączone z ...

3
1 2 3 następna ostatnia