1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Co to jest budżet i jak zrobić własny?
1
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

WAKACJE

Wakacje rozpoczęte . Wszystkim życzę udanych , radosnych i słonecznych wakacji.

0

DZIEŃ DZIECKA

WSZYSTKIM DZIECIOM ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ ,SŁONECZNYCH I RADOSNYCH CHWIL W ŻYCIU.

3

KONKURS

Oto nowe zadanie dla blogowiczów: Napisz 5 imion męskich, które rozpoczynają się samogłoską, a kończą spółgłoską. Krótkie zadanie . Czekam na odpowiedzi.

9

Rozstrzygnięcie konkursu matematycznego.

Oto wyniki konkursu: 1 miejsce : Gabrysia i Zuzia G. 2 miejsce : Wiktor P.Ola Z. , Eryk P. GRATULACJE I DYPLOMY I COŚ W NAGRODĘ JUŻ W SZKOLE>

1

Konkurs matematyczny

Dzisiaj czeka na Was bardzo proste zadanie. Kto wykona najszybciej przekonamy się już wkrótce. Hania narysowała 7 zwierząt-bociany i konie . Zwierzęta razem miały 20 nóg. Ile było bocianów , a ile koni? Życzę powodzenia.

18

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Tydzień temu uczniowie mieli do wykonania zadanie związane z ochroną środowiska. Oto wyniki: 1-miejsce Eryk P. -kl. I 2-miejsce Ola Z. -klI i Zuzia B. -kl.I 3- miejsce - Dawid J. kl. I Uczniowie otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

1

Plakaty i torby

Oto prace naszych uczniów.

3

ZADANIA Z OKAZJI DNIA ZIEMI

1. Pod spodem macie torbę na zakupy . Proszę ozdobić ją tak ,żebyście się chętnie z nią wybrali do najbliższego sklepu.. 2. DLA SZYBKICH : Ile lat trzeba żeby uległa recyklingowi : torebka papierowa , puszka , reklamówka.

7

DZIEŃ ZIEMI

Dzień 22 kwietnia jest nam bardzo dobrze znany - obchodzimy DZIEŃ ZIEMI. STARAJMY SIĘ CHRONIĆ NASZĄ PLANETĘ, DBAĆ O CZYSTOŚĆ, SEGREGOWAĆ ŚMIECI, OSZCZĘDZAĆ WODĘ.

0

Nowy konkurs

Ułóż z podanych wyrazów 3 zdania o wiośnie : bocian, trawa, słońce, skowronek, drzewa.W każdym zdaniu musisz użyć przynajmniej 2 wyrazów . Możesz zmienić końcówkę wyrazu.

11
1 2 3 następna ostatnia