1 2 3 następna ostatnia

Lokatka przypomina
26 maja jest Dzień Matki
0
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Lekcja patriotyzmu

Dnia 18 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie na temat;Polska patriotyczna'' .Organizatorem spotkania była firma ,,LUPUS''. Uczniowie bardzo uważnie słuchali opowieści i chętnie udzielali odpowiedzi na stawiane pytania. Na koniec odbyła się sesja fotograficzna w różnych strojach.

2

POEZJA NATALKI

Natalia znowu napisała wierszyki . Chętnie dzieli się nimi z innymi . Poczytajcie ,a może w niektórych z was też drzemie ukryty talent.

2

Teatrzyk

Uczniowie klas I-III i VI-VII dnia 8 .05 .2018r. wybrali się do HDK w Hrubieszowie na przedstawienie pt.,,Królewna Śnieżka" w wykonaniu pracowników domu kultury. Aktorzy -amatorzy stanęli na wysokości zadania. Wszyscy z ciekawością obejrzeli przedstawienie , w którym nie brakowało humoru , dowcip ...

3

MAJOWE ŚWIĘTA

Święta Majowe - pamiętajmy o wywieszeniu flagi W maju obchodzimy rocznice ważnych wydarzeń historycznych, które dla nas Polaków mają ogromne znaczenie. 1 MAJA – Święto Pracy. Międzynarodowe święto ludzi pracujących, obchodzone niegdyś corocznie w masowych pochodach i wiecach (począwszy od roku ...

4

Kącik poezji

Uczennica klasy V Natalia postanowiła pobawić się w pisanie wierszy. Oto jej pierwszy wiersz dla SKO.

3

Dąb na 100-lecie.

Dzisiaj tj. 23 kwietnia przed naszą szkołą odbyła się uroczystość sadzenia dębu z okazji Dnia Ziemi i 100 -lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Na uroczystości gościliśmy władze gminy ,radnych, księży, przedstawiciela Nadleśnictwa Strzelce oraz Przedszkolaków.Uroczystość rozpoczęła pani ...

1

Konkurs literacki " Bądź bezpieczny na drodze"

Uczniowie klasy III wzięli udział w VIII Wojewódzkim Konkursie Szkolnym pt. "Bądź bezpieczny na drodze". Hasło tej edycji brzmiało:" Jesteś na drodze. Włącz myślenie!". Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Lubelskiego, Lubelski Kurator Oświaty i dyrektor WORD-u w Lublinie. Na ...

1

Konkurs matematyczny kl.III

Uczniowie klasy trzeciej szkoły podstawowej mieli okazję sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności matematyczne przystępując do udziału w Regionalnym Konkursie Matematycznym Klas Trzecich - MiMaK, zorganizowanym przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Zamościu. Do pierwszego ...

0

Dzień Ziemi

Dzisiaj obchodzimy ,,DZIEŃ ZIEMI". Postaraj się dbać o czystość naszej planety ZIEMI.

0
1 2 3 następna ostatnia