1 2 3 następna ostatnia

Bankomat, czyli pieniądze ze ściany
Skąd tak naprawdę pochodzą?
3
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Ferie rozpoczęte.

Już od poniedziałku 13 stycznia uczniowie województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe. Wszystkim uczniom życzę udanych ferii , z dużą ilością śniegu, wspaniałego wypoczynku.Pozdrawiam.

1

NOWY ROK

Wszystkim blogowiczom w Nowym Roku 2020 życzę dużo zdrowia , pomyślności , pomysłów , spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego.

5

Kiermasz kartek świątecznych

Wszystkich uczniów naszej szkoły i pracowników zapraszam na kiermasz kartek świątecznych ,który odbędzie się w dniach 10-12 grudnia .

2

Mikołaj w klasie I

Dnia 6 grudnia 2019r. uczniów naszej szkoły odwiedził św. Mikołaj . Były prezenty , piosenki i wiersze . Wszyscy zadowoleni na długo zapamiętają ten piękny dzień.

1

Konkurs plastyczny

Dnia 6 grudnia 2019r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny mikołajkowy dla klas I-III pod hasłem ,,Święty Mikołaj odwiedza dzieci chore i potrzebujące" Komisja postanowiła nagrodzić następujących uczniów : I miejsca :W. Pałys kl.I. K. Muszalski kl.I , Aleksandra Zuba kl.I, Z. Bajda kl.I, O. Galek ...

1

Warsztaty plastyczne w klasie I

Dnia 4 grudnia 2019r w klasie I odbyły się warsztaty plastyczne z rodzicami. Uczniowie wykonywali ozdoby zimowe , mikołajkowe oraz świąteczne .Wspólnie ubierali choinkę .Powstałe ozdoby są wspaniałą dekoracją klasy. Największą jednak radością była wspólna praca. Mam nadzieje ,że jeszcze nieraz tak s ...

0

Rekonstrukto

Dnia 6 .12. 2019r. w naszej szkole gościliśmy grupę,, Rekonstrukto", która w ty roku przybliżyła uczniom okres II wojny światowej. Uczniowie posłuchali opowieści o dawnych latach , uczestniczyli w pokazie sprzętu , w musztrze . Następnie mogli obejrzeć atrapy broni , wyposażenie plecaka żołnierza. ...

0

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych jest obchodzony na całym świecie corocznie 3 grudnia. Celem obchodów było przybliżenie społeczności szkolnej problemów osób z niepełnosprawnością wzrokową, słuchową i ruchową jsk również zwiększenie świadomości naszych uczniów w temacie niepełnosprawności. ...

0

Andrzejki w klasie I

Dnia 29 listopada w klasie I uczniowie wraz z wychowawczynią p. Anią i praktykantką p. Moniką wróżyli sobie na zajęciach. Wszyscy świetnie się bawili .A różnorodność wróżb zaskakująca. Brawo uczniowie.

1

Zabawa andrzejkowa

Dnia 28 .XI. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa , na której oprócz tańca były wróżby.

0
1 2 3 następna ostatnia