1 2 3 następna ostatnia

Woda
Dlaczego jest taka ważna?
9
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Konkurs ,,MOJA SKARBONKA"

Zapraszam wszystkich uczniów do konkursu plastycznego ,,Moja skarbonka" Praca musi być samodzielnie wykonana, przestrzenna. Liczy się pomysłowość.Prace proszę składać do opiekunki do 6 kwietnia.

0

Konkurs Informatyczny

4.03.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie odbył się II etap Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA". 92 uczniów z 48 szkół podstawowych z całego województwa rozwiązywało test z pytaniami otwartymi. Uczeń naszej szkoły, Patryk Żaroffe zakwalif ...

1

Konkurs Piosenki

II miejsce Leny w Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Horodle Nasza uczennica, Lena Maciejewska zajęła II miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Horodle, który odbył się 18 marca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Horodle. Uczennicę do konkursu przygo ...

1

Wiosna tuż,tuż...

Dnia 21 marca jak co roku będziemy witać WIOSNĘ. Uczniowie przygotowali ,,Dzień Samorządności" czyli zajmą miejsce nauczycieli, będzie sprzedaż zdrowej żywności. Klasy I-III tradycyjnie spalą kukłę Marzanny..

7

Zawody lekkoatletyczne.

15 marca odbyły się Otwarte Halowe Mistrzostwa Hrubieszowa w lekkiej atletyce. W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Zaprezentowali swoje umiejętności w dwóch grupach wiekowych: kl. IV-VI SP, VII-VIII-III G. Nasi sportowcy przystąpili do rywalizacji w biegach, skoku w dal z miejsca, r ...

1

Cyrk Focus

11 marca 2019 r. w naszej szkole gościliśmy Cyrk Focus. Cyrkowcy dali popis niesamowitych umiejętności, czym zachwycili i rozbawili publiczność. W programie występu znalazła się między innymi żonglerka, akrobatyka, iluzja, mini rowerek oraz pokaz fakira.

1

Tłusty Czwartek

Jutro Tłusty Czwartek .W naszej szkole jak co roku sprzedaż pączków odbędzie się na holu naszej szkoły. Wszystkich miłośników tych słodkości zapraszamy na trochę kalorii. A wieczorem spalimy je na balu maskowym. Już nie mogę się doczekać. Będzie się działo.

1

Koniec ferii

Już jutro spotykamy się po dwutygodniowej przerwie. Mam nadzieję ,że wszyscy wypoczęci i zdrowi wracają do szkoły.

2

WALENTYNKI

Walentynki, czyli święto zakochanych, obchodzimy co roku w ten sam dzień - 14 lutego. Jest to dzień świętego Walentego, którego uważa się za patrona wszystkich zakochanych. Tradycją związaną z tym świętem jest wysyłanie miłosnych listów i walentynkowych kartek pocztowych. Oznacza to, że w okresie p ...

4

Ferie rozpoczęte.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzę udanych ferii zimowych. Mam nadzieję ,że choroby już się skończyły i będziecie korzystać ze świeżego powietrza. Lodowisko w Hrubieszowie też na Was czeka . Pozdrawiam .

1
1 2 3 następna ostatnia