1 2 3 następna ostatnia

Wakacyjny pomysł Lokatki
Co możesz robić, gdy nie korzystasz z telefonu?
5
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Nagrody rozdane.....

Dnia 18 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się apel ,na którym opiekunka SKO Anna Nowosad wraz z panią dyrektor rozdały nagrody za konkurs ,,Mistrzowie oszczędzania".W tym roku mistrzami zostali : M.Piotrowski -kl.III, Oskar Pałys -kl.III , K.Hefner-kl.II, S. Burdzy -kl.III, B.Wesołowski kl.III, ...

5

Karta rowerowa

Uczniowie kl.IV pod okiem p.Barbary Wojtiuk dzielnie przygotowywali się do zdobycia karty rowerowej .Po zdaniu testów nastąpił egzamin praktyczny . Do szkoły przyjechali funkcjonariusze Policji z Ruchu Drogowego z Hrubieszowa.Po rozstawieniu znaków uczniowie trochę zestresowani rozpoczęli egzamin. ...

0

Bezpieczne wakacje nad Bugiem

Wieloletnią tradycją w naszej szkole jest akcja "Bezpieczne wakacje nad Bugiem". Również w tym roku swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Straży Granicznej, Policji oraz Straży Pożarnej. Wygłosili prelekcje na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie wakacyjnego wypoczynku. Ponadt ...

0

Festyn Rodzinny

Dnia 3 czerwca 2019r. w naszej szkole odbył się festyn rodzinny. Rodzice wraz z dziećmi mogli miło spędzić poniedziałkowy dzień. Atrakcją były,, dmuchańce "', z których dzieci nie schodziły. Trampolina również cieszyła się dużym zainteresowaniem.Nowością była krowa , którą dzieci mogły wydoić , ale ...

0

DZIEŃ DZIECKA

Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci... W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności.

0

Wizyta w banku

Dnia 31 maja 2019r. przedstawiciele klas I-IV wraz z opiekunką SKO udali się do banku . Dla wszystkich uczniów była to pierwsza wizyta. Pani Irenka i pani Agata oprowadziły nas po banku i opowiedziały o pracy wykonywanej w banku. Zwiedziliśmy niektóre pomieszczenia, poznaliśmy podstawowe zasady ...

1

Test Umiejętności Trzecioklasisty

Uczniowie klasy III w dniach 7 i 8 maja pisali test umiejętności trzecioklasisty z edukacji polonistycznej i matematycznej. Mieli do wykonania 10 zadań z polskiego i 12 zadań z matematyki.Bardzo stresowali się przed testem ,ale okazało się ,że nie było tak strasznie.

2

Konkurs plastyczny ,,Bądż - EKO"

z okazji ,,Dnia Ziemi " SU zorganizował konkurs plastyczny na plakat pt.,,Bądź -EKO" W konkursie wzięło udział 17 uczniów . Komisja nagrodziła następujących uczniów: I miejsce Amelię Pachcińską kl.III , II miejsce :Lena Hryniuk kl.I , Dawid Stefaniak kl.I , Mieszko Piotrowski kl.III , III mi ...

0

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Moja skarbonka"

W konkursie wzięło udział 10 uczniów. Komisja postanowiła nagrodzić wszystkie prace. I MIEJSCA : Kacper Ptak kl.I, Klaudia Hefner kl.II , Amelia Pachcińska kl.III, Bartosz Wesołowski kl.III , Sebastian Burdzy kl.III II MIEJSCA : Maja Karpińska kl.II , Oskar Pałys kl.III III MIEJSCA : Lena Imbir ...

0

KONSTYTUCJA -

Uczniowie klas I_III uczestniczyli w grze terenowej pod kierunkiem pani Zofii Wróbel nauczycielki historii . Uczniowie zostali podzieleni na 4 grupy . Każda grupa miała do wykonania zadania z zakresu konstytucji . Po wykonaniu pierwszego zadania mogli udać się do następnej sali i tak wykonać kole ...

0
1 2 3 następna ostatnia