1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Prezent dla mamy
4
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Konkurs plastyczny ,,Bądż - EKO"

z okazji ,,Dnia Ziemi " SU zorganizował konkurs plastyczny na plakat pt.,,Bądź -EKO" W konkursie wzięło udział 17 uczniów . Komisja nagrodziła następujących uczniów: I miejsce Amelię Pachcińską kl.III , II miejsce :Lena Hryniuk kl.I , Dawid Stefaniak kl.I , Mieszko Piotrowski kl.III , III mi ...

0

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Moja skarbonka"

W konkursie wzięło udział 10 uczniów. Komisja postanowiła nagrodzić wszystkie prace. I MIEJSCA : Kacper Ptak kl.I, Klaudia Hefner kl.II , Amelia Pachcińska kl.III, Bartosz Wesołowski kl.III , Sebastian Burdzy kl.III II MIEJSCA : Maja Karpińska kl.II , Oskar Pałys kl.III III MIEJSCA : Lena Imbir ...

0

KONSTYTUCJA -

Uczniowie klas I_III uczestniczyli w grze terenowej pod kierunkiem pani Zofii Wróbel nauczycielki historii . Uczniowie zostali podzieleni na 4 grupy . Każda grupa miała do wykonania zadania z zakresu konstytucji . Po wykonaniu pierwszego zadania mogli udać się do następnej sali i tak wykonać kole ...

0

Pierwsza pomoc

Uczniowie klasy III uczą się na fantomach udzielania pierwszej pomocy.

2

Konkurs techniczny "Budka lęgowa"

Włączając się do ochrony ptaków dziuplaków uczniowie po raz drugi wzięli udział w konkursie technicznym „Budka Lęgowa” zorganizowanym przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Zamiejscowy z Zamościu. Wykonane przez uczniów budki będą zawieszone na drzewach, gdzie brakuje naturalnych drze ...

1

Kiermasz

W dniach 4-5 kwietnia 2019r. w naszej szkole odbył się kiermasz kartek świątecznych. Uczniowie sprzedawali kartki wykonane własnoręcznie przez opiekunkę SKO. Zarobiliśmy 120 zł. Dziękuję wszystkim kupującym i zapraszam za rok.

3

Konkurs ,,MOJA SKARBONKA"

Zapraszam wszystkich uczniów do konkursu plastycznego ,,Moja skarbonka" Praca musi być samodzielnie wykonana, przestrzenna. Liczy się pomysłowość.Prace proszę składać do opiekunki do 26 kwietnia.

1

Konkurs Informatyczny

4.03.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie odbył się II etap Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA". 92 uczniów z 48 szkół podstawowych z całego województwa rozwiązywało test z pytaniami otwartymi. Uczeń naszej szkoły, Patryk Żaroffe zakwalif ...

1

Konkurs Piosenki

Nasza uczennica, Lena Maciejewska zajęła II miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Horodle, który odbył się 18 marca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Horodle. Uczennicę do konkursu przygotowała pani Anna Nowosad. Lena będzie reprezentować naszą szkołę na etapie powia ...

1
1 2 3 następna ostatnia