1 2 3 następna ostatnia


SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Ferie czas zacząć....

Od 4 stycznia wszyscy uczniowie rozpoczęli ferie zimowe. Życzę wszystkim uczniom bezpiecznych , wesołych i udanych ferii.

7

Nagrody rozdane.....

Dnia 18 grudnia 2020r. zakończył się konkurs pt.,, Choinka z materiałów ekologicznych z elementami SKO". Do opiekunki SKO wpłynęło 10 prac za , które serdecznie dziękuję. Po obejrzeniu wszystkich prac postanowiłam nagrodzić: I miejsce: J. Białosiewicz kl.I , Al. Zuba kl.II , W. Pałys kl.II , ...

7

Choinka -KONKURS

UWAGA! ZAPRASZAM UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY DO KONKURSU NA CHOINKĘ Z MATERIAŁÓW EKOLOGICZNYCH Z ELEMENTAMI SKO. PO WYKONANIU PRACY PRZESYŁAMY ZDJĘCIA . PRZED ŚWIĘTAMI DOWIEMY SIĘ KTO WYGRAŁ. NA PRACE CZEKAM DO PIĄTKU 18 GRUDNIA.

4

Pieczemy pierniczki.

Czas przedświąteczny to wypieki pysznych pierniczków. Zawsze w tym czasie sprzedawaliśmy te smakołyki .Niestety zdalne nauczanie uniemożliwia nam wiele inicjatyw. Nasi uczniowie postanowili pokazać jacy są przedsiębiorczy i jak przygotowują ciasto , wypiekają, lukrują te ciasteczka.

2

Konkurs mikołajkowy

W dniach 26.11-3.12 .2020r w formie zdalnej odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pod hasłem : ,,Postać św. Mikołaja” . Po obejrzeniu wszystkich prac organizatorki konkursu p. Anna Nowosad i p. Maria Zając postanowiły nagrodzić wszystkie prace . Po zakończeniu zdalnego nauczania wręczy ...

6

GÓRA GROSZA

Już od 26 października nasza szkoła włączyła się w coroczną akcję ,,Góra grosza" . Przez kilka dni uczniowie stanęli na wysokości zadania i chętnie przynosili pieniążki dla potrzebujących dzieci z Domów Dziecka.

0

,,Ciułacz" miesiąca pażdziernika

W październiku odbył się konkurs dla uczniów naszej szkoły w związku z miesiącem oszczędzania. Konkurs miał na celu zmobilizować wszystkich do systematycznego oszczędzania. Konkurs przeszedł wszelkie oczekiwania. Duże zaangażowanie klas I i II . Wpłaty chociaż nie duże ale systematyczne. Opiekunka ...

0

11 listopada

W czasie zdalnej nauki uczniowie stanęli na wysokości zadania i pięknie zaśpiewali hymn państwowy. Na uwagę również zasługują uroczyste stroje.Brawo .

1

Konkurs plastyczny :,, Maseczka zachęcająca do oszczędzania"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym ,, Maseczka zachęcająca do oszczędzania". Uczniowie mieli zaprojektować na papierze maseczkę z elementami SKO.Najliczniej do konkursu przystąpiła klasa I i II . Komisja po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła nagrodzić następujących ucz ...

2

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października obchodzimy Święto Edukacji Narodowej z tej okazji wszystkim Nauczycielom życzę dużo zdrowia , szczęścia sukcesów dużych i małych oraz spełnienia marzeń.

1
1 2 3 następna ostatnia