1 2 3 następna ostatnia

Lubisz wakacyjne smakołyki?
Przeczytaj ten wpis i dowiedz się jakiego jedzenia unikać podczas letniego wypoczynku.
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Nagrody SKO

23 czerwca na uroczystym apelu rozdane zostały nagrody i dyplomy za systematyczne oszczędzanie. Oto nagrodzeni:Myszka Mariusz -kl.IV, Niedźwiecki Patryk kl.III, Mielniczuk Michał kl.II, Pałys Oskar kl.I, Lena Maciejewska kl.I, Sebastian Burdzy kl.I, Janeczko Maksymilian kl.II, Pałys Michał kl.IV, ...

2

WAKACJE

Już jutro 23 czerwca koniec roku. Wszystkim uczniom życzę nagród i świadectw z czerwonym paskiem. A po zakończeniu uroczystości wspaniałych wakacji. Pozdrawiam.

1

Bezpieczne wakacje

W środę w naszej szkole będzie realizowany projekt ,,Bezpieczne wakacje nad Bugiem z udziałem Straży Pożarnej, Policji i Straży Granicznej. Zapraszamy na pokazy służb i pogadankę na temat bezpieczeństwa na wakacjach.

2

WITAM W DŁUGI WEEKEND

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW , KTÓRZY AKTYWNIE ODPOCZYWAJĄ.DO PONIEDZIAŁKU.

1

GRA MATEMATYCZNA

Uczniowie klasy VI postanowili stworzyć grę matematyczną z elementami SKO. Jestem ciekawa ich pracy.Życzę powodzenia!!

1

Wizyta w banku

Nadszedł dzień wyjazdu do banku. 9 uczniów klas I-III , którzy systematycznie oszczędzają na kontach SKO wraz z opiekunką p.Anną Nowosad pojechali do Banku na wycieczkę. W banku powitała nas pani Wanda B. ,która oprowadziła nas po banku i opowiedziała o pracy niektórych osób pracujących na różnyc ...

8

PUSZKI

Nasi uczniowie przez cały rok zbierają puszki po napojach. W tym roku udało się nam zebrać 14,4 kg. Za puszki uzyskaliśmy 50zł.40gr. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.

2

Wycieczka do banku

Już w najbliższy wtorek 6.06 uczniowie jadą do banku PKO BP w Hrubieszowie.

2

DZIEŃ DZIECKA

Kochane dzieci w dniu Waszego święta życzę WAM dużo radości , szczęścia ,pomyślności wspaniałych prezentów i super zabawy .

3

Lekcja SKO

W klasie pierwszej odbyła się lekcja pt.,, To i owo o pieniądzach". Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali i oglądali o środkach płatniczych w naszym kraju oraz na świecie. Karta kredytowa do zabawy zrobiła wielką furorę. Wszyscy chcieliby z niej korzystać .

1
1 2 3 następna ostatnia