1 2 3 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
26
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

15 MARCA -TEST

Już p oraz kolejny rozpoczął się test sprawdzający wiedzę z przedsiębiorczości, ochrony środowiska i cyberprzemocy. Zachęcam uczniów do wzięcia udziału. Kod już mamy i życzę samych prawidłowych odpowiedzi. Nie zapomnijcie wydrukować dyplomu. Powodzenia.

1

Dzień Kobiet

Wszystkim kobietom składam najserdeczniejsze życzenia.

1

Bezpieczny Internet

Dnia 3.03.2023r . uczniowie klasy I i II wraz z wychowawczyniami : Anną N. i Teresą M. udali się do biblioteki na warsztaty , których celem było uświadomienie młodym użytkownikom Internetu zagrożeń, które mogą spotkać kiedy korzystają z Sieci, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa online oraz ...

2

Wiem , co jem -sprawdzaj etykiety.

Etykiety na produktach spożywczych zawierają wiele bardzo ważnych informacji, z którymi warto się zapoznać, jeśli chcemy się zdrowo odżywiać. Jogurty, soki w kartonach, płatki śniadaniowe, przekąski i musy owocowe – to tylko niektóre z produktów, które muszą być oznaczone specjalną etykietą. Dowi ...

0

Sukcesy matematyczne uczniów.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie zostali laureatami jesiennej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus - Matematyka.Plus. Tytuł laureata otrzymali: Julia Białosiewicz, Lena Bajda z kl.3, Dawid Stefaniak kl.5. Do konkursu uczniów kl. III przygotowała p. ...

1

17.02.-Dzień Kota

Dnia 17 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. Uczniowie klasy I opowiadały o swoich kotkach. Robiły maski kota . Uczniowie klasy III, w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji", świętowali Dzień Kota. Trzecioklasiści zastanawiali się jakie są cechy d ...

0

Bal Karnawałowy.

W czwartek 16.02. uczniowie naszej szkoły bawili się na balu karnawałowym. Były piękne stroje zarówno uczniów jak i nauczycieli i rodziców. Najładniejsze stroje były nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi , które ufundowała Anna N. opiekunka SKO a zarazem organizatorka balu od 22 lat wraz z ...

1

Tłusty Czwartek

Jak co roku wszystkie klasy postanowiły sprzedawać pyszne pączki , faworki , róże karnawałowe i inne przysmaki. Pączuszki znikały błyskawicznie , kiermasze przyciągały pomysłowością i ceną. Zarobione pieniążki będą służyły na wydatki klasowe.

2

Bal Karnawałowy

Dnia 16.02. w naszej szkole odbędzie się Bal Karnawałowy .Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Obowiązują stroje wymyślone przez uczniów. Wybierzemy najbardziej kreatywne stroje. Bedą dyplomy i nagrody rzeczowe. Zachęcam wszystkich.

2

Walentynki.

Jak wszędzie dzisiejszy dzień był przepełniony uśmiechem , radością i kartkami Walentynkowymi , które uczniowie umieszczali w skrzynce poczty walentynkowej. Były również słodkości przygotowane przez rodziców na kiermasz. Uczniowie klas dyżurujących roznosili lizaki w kształcie serduszek i karteczki ...

2
1 2 3 następna ostatnia