1 2 3 następna ostatnia


SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Pierwszaki członkami SKO

Dnia 17 września uczniowie kl.I zostali przyjęci do grona oszczędzających naszej szkoły.Opiekunka SKO p.Ania jak zwykle przygotowała drobne upominki dla pierwszaczków .Były to smycze z logo SKO oraz odblaski , które pomogą być widocznym na drodze.Każdy uczeń dostał książeczkę ,aby zacząć systematy ...

3

Bezpieczne pierwszaki

Uczniowie klasy I z wychowawczynią udali się na pobliskie przejście dla pieszych ,aby nauczyć się prawidłowego przechodzenia przez jezdnię.Kilkukrotne przejście przez jezdnię umożliwiło dzieciom zapamiętanie zasad . Również zapoznali się ze znakami drogowymi ,które są w pobliżu szkoły.Dzielne pierw ...

2

Narodowe Czytanie 2019

Podczas tegorocznej odsłony akcji,, Narodowe Czytanie'' Para Prezydencka zaproponowała do czytania Nowele polskie. Prezydent Andrzej Duda z Małżonką zaproponowali 8 tytułów. Z uwagi na to, że Patronką Szkoły Podstawowej w Strzyżowie jest Maria Konopnicka, oczywistym wyborem w naszej szkole by ...

3

Nowy Rok Szkolny 2019/2020

Uroczyste Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2019/2020 rozpoczęło się Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Strzyżowie. Dalsze uroczystości odbyły się w szkolnej sali gimnastycznej. Dyrektor szkoły p. E. Denys powitała wszystkich gości,rodziców,uczniów, pracowników i nauczycieli, a szczególnie klasę I. P ...

0

Nagrody rozdane.....

Dnia 18 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się apel ,na którym opiekunka SKO Anna Nowosad wraz z panią dyrektor rozdały nagrody za konkurs ,,Mistrzowie oszczędzania".W tym roku mistrzami zostali : M.Piotrowski -kl.III, Oskar Pałys -kl.III , K.Hefner-kl.II, S. Burdzy -kl.III, B.Wesołowski kl.III, ...

5

Karta rowerowa

Uczniowie kl.IV pod okiem p.Barbary Wojtiuk dzielnie przygotowywali się do zdobycia karty rowerowej .Po zdaniu testów nastąpił egzamin praktyczny . Do szkoły przyjechali funkcjonariusze Policji z Ruchu Drogowego z Hrubieszowa.Po rozstawieniu znaków uczniowie trochę zestresowani rozpoczęli egzamin. ...

0

Bezpieczne wakacje nad Bugiem

Wieloletnią tradycją w naszej szkole jest akcja "Bezpieczne wakacje nad Bugiem". Również w tym roku swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Straży Granicznej, Policji oraz Straży Pożarnej. Wygłosili prelekcje na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie wakacyjnego wypoczynku. Ponadt ...

0

Festyn Rodzinny

Dnia 3 czerwca 2019r. w naszej szkole odbył się festyn rodzinny. Rodzice wraz z dziećmi mogli miło spędzić poniedziałkowy dzień. Atrakcją były,, dmuchańce "', z których dzieci nie schodziły. Trampolina również cieszyła się dużym zainteresowaniem.Nowością była krowa , którą dzieci mogły wydoić , ale ...

0

DZIEŃ DZIECKA

Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci... W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym moc uśmiechu i radości szczęścia, zdrowia, pomyślności.

0

Wizyta w banku

Dnia 31 maja 2019r. przedstawiciele klas I-IV wraz z opiekunką SKO udali się do banku . Dla wszystkich uczniów była to pierwsza wizyta. Pani Irenka i pani Agata oprowadziły nas po banku i opowiedziały o pracy wykonywanej w banku. Zwiedziliśmy niektóre pomieszczenia, poznaliśmy podstawowe zasady ...

1
1 2 3 następna ostatnia