1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Mikołajki

Konkurs plastyczny ,,Postać św. Mikołaja" dla uczniów kl.I-III zakończył się 1 grudnia. Prace można obejrzeć na holu Rozstrzygnięcie 6 grudnia w mikołajki.

1

Kiermasz

Jak co roku przed świętami opiekunka SKO zaprasza wszystkich uczniów na kiermasz kartek świątecznych.

10

Andrzejki

W środę opiekunka SKO z okazji andrzejek sprzedawała pyszne babeczki. Cieszę się ,że sprzedaż przebiegła bardzo szybko . Konto SKO wzbogaciło się o 45zł. Serdeczne podziękowania za zakup babeczek . Również podziękowanie dla pani Asi , która jak zwykle napiekła pyszności . W czwartek w rytmie supe ...

2

Konkurs

Wyniku Konkursu: Komisja nagrodziła następujące prace plastyczne : I miejsca: Wojciech Wójcik -kl.I i Oskar Pałys -kl.II II miejsca : Paula Machulak -kl.I Karol Pysiewicz-kl.I , Amelia Pachcińska -kl.II III miejsca : Dawid Ciechański -kl.I , Sebastian Burdzy kl.II, Lena Maciejewska kl.II Wyróżn ...

1

Odwiedziliśmy groby żołnierzy

Klasa II wraz z wychowawczynią udała się do Rogalina pod pomnik ,aby zapalić znicze .Była to lekcja patriotyzmu.

2

Halloween

Już jutro możemy postraszyć w szkole.

2

Konkurs

Klasy I-III zapraszam do konkursu plastycznego ,, Moja karta kredytowa" -technika prac dowolna. Klasy IV -VI - konkurs na rymowankę o oszczędzaniu.

1

Dzień Nauczyciela

Już wkrótce Dzień Nauczyciela . Jeśli chcecie złożyć życzenia na blogu to właśnie jest ten moment . Nie zwlekajcie.

2

Jesień

Jesień daje nam kolory , ale również witaminy w warzywach i owocach. Uczniowie klasy II zgromadzili dary jesieni. Piękna ekspozycja.

1
1 2 3 następna ostatnia