1 2 3 następna ostatnia

Gdy za oknem zimno lub plucha
Lokatka uśmiecha się od ucha do ucha
Blog SKO

SKO - SP Strzyżów

SKO - SP Strzyżów

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie. Jesteśmy szkołą położoną w województwie lubelskim, w gminie Horodło. Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów w tym roku. Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zapraszamy do odwiedzenia nas i komentowania naszych działań, które podejmujemy celem propagowania idei oszczędzania wśród najmłodszych.

Święta tuż, tuż...

Zawiadamiam ,że 15 i 16 marca w naszej szkole odbędzie się kiermasz kartek wielkanocnych , własnoręcznie robionych .

3

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to święto wszystkich pań ,więc z tej okazji wszystkie dziewczynki i te młodsze i te starsze przyjmijcie życzenia. Dużo zdrówka szczęścia , radości i spełnienia najskrytszych marzeń życzy ..................opiekunka SKO Jeżeli ktoś z blogowiczów chce złożyć życzenia wybranej pa ...

2

WALENTYNKI

Już 14 lutego WALENTYNKI. W tym dniu opiekunka zaprasza na zakup kartek walentynkowych , które będą miłym podarunkiem dla wybranej sympatii.

3

BAL MASKOWY

Już we wtorek 13 lutego w naszej szkole odbędzie się bal maskowy. Wszystkich miłośników tej wspaniałej zabawy zapraszam w pięknych strojach , które mam nadzieję powstały przez ferie.Rozpoczynamy już o 16.00 a kończymy 19.30. na wspaniałe kostiumy czekają jak zwykle nagrody rzeczowe oraz dyplomy uf ...

5

Gdzie spędzam ferie zimowe

Wszystkich uczniów zapraszam do podzielenia się z nami informacją, gdzie spędzają ferie zimowe.

8

Ferie zimowe

Już od poniedziałku rozpoczynamy ferie zimowe. 25 i 26 stycznia z uczniami naszej szkoły spotkali się Funkcjonariusze Policji Powiatowej z Hrubieszowa oraz Straży Pożarnej. Oczywiście spotkania dotyczyły bezpiecznych ferii zimowych. Uczniowie mogli przypomnieć sobie jak udzielamy pierwszej pomocy o ...

2

ZABAWA CHOINKOWA

20 stycznia 2018r. bawimy się na zabawie choinkowej w naszej szkole. Będzie przygrywał didżej zobaczymy jak uczniowie będą się bawić.Napiszcie swoje wrażenia.

4

Koncert -Kolęd i Pastorałek

Już 17 stycznia w Świetlicy naszej szkoły odbędzie się konkurs ,,Kolęd i Pastorałek ". Wszystkich uczniów zachęcam do wzięcia udziału .Już wkrótce nowe wiadomości.

3
1 2 3 następna ostatnia