1 2 3 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
2
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

😍😍UWAGA:):):) ZAPRASZAMY WAS DO UDZIAŁU W TRZECIEJ EDYCJI...😍🚣‍🏄‍🚵‍😍

Ogólnopolskiego, wakacyjnego konkursu fotograficznego "Cztery pory roku - lato z SKO" - termin do 20.09.2021 r.

47

Prezentacja konkursowa wysłana👍👍👍

Możemy zacząć wakacje👍

16

Współpracujemy z LGD Mazurskie Morze

Uczniowie klas Ic i IIc z ZS-P w Orzyszu 22.06.2021 odpowiedzieli na zaproszenie LGD Mazurskie Morze i Orzyskiego Stowarzyszenia Terapeutów i Animatorów Kultury i wzięli udział w zajęciach edukacyjnych poświęconych tematyce ochrony środowiska.

7

Współpracujemy z Polaną Kultury w Orzyszu

Podziękowania dla pracowników Polany Kultury w Orzyszu👏👏👏

10

Witaminkowe Urodzinki

„Witaminkowe Urodzinki” to nowy zwyczaj, który pojawił się w naszym orzyskim przedszkolu. Przedszkolaki w dniu swoich urodzin zamiast słodyczy przynoszą owoce.

8

SKO-wy kiermasz słodkości Stawiamy Natana na nogi🦒🦒🦒

🦒1615 zł dla naszego dzielnego wojownika🦒

12

„Primus Inter Pares - pierwszy wśród równych sobie”

Tradycją lat ubiegłych, 24.06. 2021 r. w Bibliotece Polany Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najzdolniejszych uczniów z naszej gminy- PRIMUS INTER PARES- pierwszy wśród równych sobie.

7

Konkurs plastyczny „Wiem, jak zdrowo żyć...”

W czerwcu w Przedszkolu Miejskim „Niezapominajka” ZSP Orzysz odbył się konkurs plastyczny na plakat promujący zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie pt. „Wiem, jak zdrowo żyć...”. Było to podsumowanie wszystkich działań w ramach ubiegania się o certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie.

11
1 2 3 następna ostatnia