1 2 3 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

👍 👍 👍 SKO Okartowo zaprasza 👍 👍 👍

Ogólnopolski konkurs dla klas 1-8 "Zdrowe odżywianie - quiz"

45

SKO-wicze w akcji #ZDROWOROSNA 2023

#ZDROWOROSNA 2023 to II edycja Akcji edukacyjnej dedykowanej dzieciom, w której pokazujemy, że uprawa roślin to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale również świetna zabawa. Nasi SKO-wicze w kreatywny sposób kształtują postawy proekologiczne i zamiłowanie do roślin.

28

SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Św. Mikołaja w Kole

zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie:„ Matematyka, SKO i zdrowe odżywianie”

19

Pamiątkowa reklama PKO BP Blisko Ciebie

Podczas treningów, mistrzostw Polski oraz innych zawodów w unihokeju zawodnicy oraz kibice mogą oglądać ,,starą" reklamę Banku PKO BP na MOSi-rze w Orzyszu.

20

Zielone Koło ogłasza...

KONKURS ONLINE-edycja czwarta dla uczniów klas I-IV

21

🤸‍🚴🏄🚣Zdrowy...

Styl Życia🤸‍🚴🏄🚣

24

Każdy pierwszak o tym wie, że na w-fie można dobrze bawić się!

Po raz pierwszy uczniowie klas pierwszych mogli spróbować sportowej rywalizacji w duchu fair play w zorganizowanym przez panie Teresę Żebrowską i Annę Podkulińską Turnieju Gier i Zabaw Sportowych🤾‍♀️🧘‍♂️🤸‍♀️.

30
1 2 3 następna ostatnia