1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

Lokatka i Hatetepes zapraszają...

Dzieci czy rodzice? Kto ma większą wiedzę na temat ekologii czy cyberbezpieczeństwa? Zaproś rodzinę do sprawdzenia swojej wiedzy, a przy okazji do świetnej zabawy.

22

Ogólnopolski Konkurs SKO "Matematyka na Szkolnych Blogach"

SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Św. Mikołaja w Kole zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie SKO „ Matematyka na Szkolnych Blogach”.

27

Ogólnopolski konkurs SKO SP - Chichy zaprasza

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim konkursie SKO "Dbamy o zdrowie".

53

Lokatka radzi, czego życzyć Mamie z okazji jej Święta?

26 maja w Polsce obchodzimy bardzo ważne Święto – Dzień Matki W dniu tak wyjątkowym warto podziękować Mamie za trud włożony w wychowanie, za okazywane wsparcie, poświęcany czas i bezwarunkową miłość.

43

Oto ONE do oszczędzania gotowe...

🦒🦒🦒Brawo Marcelinka I Majeczka🦒🦒🦒🦒🦒🦒

60

Drodzy Uczniowie, przed Wami egzamin ósmoklasisty.

Życzymy Wam, abyście mądrze wykorzystali zdobytą wiedzę i umiejętności. Życzymy także, aby wyniki, które uzyskacie, odpowiadały Waszym oczekiwaniom i dały możliwość realizacji życiowych planów i marzeń. Życzymy Wam powodzenia i wiary we własne możliwości. Trzymamy za Was kciuki!

51
1 2 3 następna ostatnia