1 2 3 następna ostatnia

Torby papierowe – poznaj ich wady i zalety
Są w różnych rozmiarach i kolorach. Można wykorzystywać je do pakowania zakupów, przechowywania, np. zabawek, akcesoriów. W internecie nie brakuje kreatywnych pomysłów na wykorzystanie tego typu toreb, np. do zrobienia osłonek na doniczki, dekoracji czy podkładek na stół.
1
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

Mamy Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego👍 👍 👍

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy w Kośmidrach we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach konkursu grantowego.

44

Szkoła z TVP i MEN📺 📺 📺

Lekcje w telewizji 📺 📺 📺 i online dla uczniów szkół podstawowych. Program zajęć od 30.03.2020.

29

⏰🕰⌛Zegar...⏰🕰⌛

Ćwiczenie w odczytywaniu godzin i minut na zegarze

20

⌚Uwaga! Zmiana czasu z zimowego na letni ⌚

⏰⏰⏰Zmiana z czasu z zimowego na letni nastąpi dzisiejszej nocy. Zegarki przestawimy o godzinę do przodu z 2:00 na 3:00. To niekoniecznie dobra wiadomość dla wszystkich śpiochów - tej nocy śpimy o godzinę krócej! ⏰⏰⏰

23

27 marca...Międzynarodowy Dzień Teatru🗿

,,Teatr prowadzi nas w świat, gdzie marzenia, pragnienia są na wyciągnięcie ręki."

14

🏆My o zdrowie dbamy i sport uprawiamy🏆12 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Orzyszu w gimnastyce🏆

🏆🏆🏆Zawody gimnastyczne to już tradycja w naszej szkole. 5 lutego 2020 r. odbyły się 12 Mistrzostwa Szkoły w gimnastyce. To trudna i wymagająca dużej odwagi dyscyplina sportowa. W zawodach wzięło udział 35 uczniów z klas 5 - 8. Impreza miała charakter otwarty, dobrej zabawy i była przeprowadzona w du ...

44

Zagrajmy w memory

🐍🐿🦎🐜🐞Znajdź pary🐍🐿🦎🐜🐞

33
1 2 3 następna ostatnia