1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
5
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

MAMY JUŻ FERIE ZIMOWE

Hej, na sanki koleżanki, w nocy śnieżek spadł!A więc z góry na saneczkach, aż zaświszcze w uszach wiatr! Z okazji ferii zimowych życzymy wszystkim SKO- wiczom bezpiecznego i radosnego wypoczynku. SKO SP Orzysz

6

KARTKA BOŻONARODZENIOWA Z MOTYWEM SKO

Z okazji świąt Bożego Narodzenia przeprowadzono konkurs na „Kartkę Bożonarodzeniową z motywem SKO”. Uczniowie klas III- VI wykonali kartki techniką dowolną, które dotyczyły Świąt Bożego Narodzenia i wiązały się tematycznie z SKO.

14
1