1

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

BAL KARNAWAŁOWY KL. I-III

21.01.2014 r. tuż przed feriami zimowymi odbył się bal karnawałowy kl. I, II i III. Zabawa była wspaniała! Spójrzcie na nasze zdjęcia.

11

FERIE ZIMOWE 2014

Hej, na sanki koledzy i koleżanki, w nocy śnieżek spadł! A więc z góry na saneczkach, aż zaświszcze w uszach wiatr! Ach, z tej górki na pazurki miło się na sankach mknie! Tylko potem trzeba znowu pod tę górę ciągnąć je! Wszystkim BLOGOWICZOM, udanych, radosnych ferii zimowych życz ...

4

WOŚP

22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!. Mogliśmy wesprzeć fundację Jerzego Owsiaka i dołożyć swoją cegiełkę do budowy lepszej przyszłości dla potrzebujących pomocy.

11

Projekt „Ścieżka zdrowia” Programu ,,Działaj Lokalnie VIII” zrealizowany

Nasza szkoła z końcem roku 2013 r. zakończyła realizację projektu „Ścieżka zdrowia”. W ramach realizacji projektu na terenie Szkoły utworzona została ścieżka zdrowia złożona z zestawu urządzeń sprawnościowych. Ideą projektu było rozwijanie aktywności fizycznej młodszej społeczności Orzysza, promo ...

5
1