1

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

SKO ZSz-P w Orzyszu

SKO ZSz-P w Orzyszu

,,SKO to super sprawa, to nie tylko oszczędzanie, ale i dobra zabawa''. Serdecznie witamy na blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu. Nasza szkoła znajduje się w gminie Orzysz, w woj. warmińsko – mazurskim. Już od wielu lat uczymy się oszczędzać, razem bawimy się i uczymy. Obecnie mamy szansę zaprezentować najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz wiadomości o działalności SKO.

MAMY FERIE...

Nadszedł czas upragnionych ferii...

28

NASZ BAL KARNAWAŁOWY

17 stycznia 2013 r. we wszystkich klasach I – III odbył się bal karnawałowy.

19

I MY TEŻ GRAMY...

Nasi SKO-wicze przynieśli do szkoły zabawki, które zostały przekazane na LOTERIĘ , która odbędzie się podczas 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2013 r. Zebrane pieniążki przeznaczone zostaną „Dla ratowania dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

26

Z WIZYTĄ U ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia-21 grudnia 2012 r. na uczniów kl. I C, 0 B ORAZ IV C czekała niespodzianka. Otóż pojechali na wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja, znajdującej się w Pięknej Górze niedaleko Giżycka.

26
1