1 2 następna ostatnia

Jak być bezpiecznym podczas wakacji?
5 porad, o których warto pamiętać.
0
Blog SKO

SKO-SP-Jankowo Dolne

SKO-SP-Jankowo Dolne

Witamy wszystkich na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Jankowie Dolnym. SKO działa w naszej szkole od 2001 roku, uczniowie bardzo chętnie angażują się w działalność SKO. Na blogu będziemy opisywać wydarzenia szkolne, a w szczególności dotyczące tematyki oszczędzania i działalności SKO. Zapraszamy do aktywnego komentowania i głosowania na naszego bloga:)

Wakacje tuż, tuż...

Już jutro koniec roku szkolnego 2017/2018. Zaczynamy wakacje. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wspaniałych wakacji. Naładujcie baterie na następny rok.

3

Kronika przesłana

W dniu 8 czerwca nasza kronika została przesłana na konkurs "Dziś oszczędzam w SKO- jutro w PKO" do oddziału banku w Gnieźnie. Czekamy na wyniki.

0

Festyn rodzinny

W czerwcu na terenie boiska szkolnego odbył się festyn rodzinny, na który przybyły dzieci wraz z rodzicami, władze gminy, sołtys, radni, ksiądz proboszcz oraz mieszkańcy okolicznych wsi i miasta Gniezna. Swoją obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele Banku PKO BP w Gnieźnie. Festyn miał na ...

0

Konkursy matematyczne

11.05.2018r. - Gminny konkurs matematyczny ,,Mądra Główka" dla klas I-III w Szczytnikach Duchownych. Uczeń klasy IIIa - Przemek M. zajął 3 miejsce. 06.06.2018r. - Gminny konkurs matematyczny dla klas IV- VII w Szczytnikach Duchownych .W kategorii kl. IV - Antek Cz. 3 miejsce, kl.V - ...

0

Wizyta pracownika PKO BP w szkole

W dniu 24.05.2018r. odwiedził nas pracownik banku. Podczas tej wizyty członkowie SKO mieli za zadanie napisać jakie są korzyści z oszczędzania w skarbonce, a jakie na koncie. Dzieci za wykonanie zadania otrzymały gadżety SKO.

2

Sklepik uczniowski

Cały rok szkolny prowadzimy wspólnie z członkami SKO Sklepik Uczniowski „Żak”. W sklepiku można kupić przybory szkolne, zdrową żywność, soki i wodę niegazowaną. Pieniądze z działalności przeznaczone są na nagrody dla uczniów biorących udział w konkursach.

0

Samodzielne wypracowanie dochodów- zbiórka surowców wtórnych

Uczniowie na co dzień włączają się aktywnie w zbiórkę surowców wtórnych -makulatury i puszek.

0

Konkurs na kartę płatniczą

W marcu 2018 roku odbył się konkurs na kartę płatniczą. Dzieci miały za zadanie wykonać kartę dowolną techniką. Poniżej najwyżej ocenione prace.

1

Zbiórka nakrętek na pomoc Damianowi

W roku szkolnym 2017/18 wspieramy Damiana, który jest sparaliżowany po zapaleniu rdzenia kręgowego. Gromadząc nakrętki pomagamy nie tylko Damianowi, ale także szanujemy środowisko. Zbieramy nakrętki każdego rodzaju: po napojach, mleku, kawach, innych artykułach spożywczych, środkach chemicznych, ko ...

0

"Recykling daje owoce"

"Recykling daje owoce" -w ramach akcji, w 20 wybranych miejscach w Polsce, organizowane są zbiórki elektroodpadów w zamian za nie rozdawane były pyszne owoce. W Gminie Gniezno akcję organizowało Stowarzyszenie Na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej "Siedlisko" w Lubochni we współpracy ze szko ...

0
1 2 następna ostatnia