1 2 3 następna ostatnia

11 lat Szkolnych Blogów
Dziękujemy, że jesteście z nami!
42
Blog SKO

SKO-SP-Jankowo Dolne

SKO-SP-Jankowo Dolne

Witamy wszystkich na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Jankowie Dolnym. SKO działa w naszej szkole od 2001 roku, uczniowie bardzo chętnie angażują się w działalność SKO. Na blogu będziemy opisywać wydarzenia szkolne, a w szczególności dotyczące tematyki oszczędzania i działalności SKO. Zapraszamy do aktywnego komentowania i głosowania na naszego bloga:)

Kronika wysłana

Kronika, w której opisaliśmy nasze działania związane z działalnością SKO, została już wysłana na „Konkurs dla Szkolnych Kas Oszczędności”

2

Zaproszenie na festyn rodzinny - 18.06.2017

Wszystkich uczniów wraz z rodzicami zapraszamy na festyn, który odbędzie się 18.06.2017 o godz. 14:00. Zapewniamy wiele atrakcji dla wszystkich.

0

07.06.2017r. - Wizyta pracownika PKO w szkole

Podczas wizyty pracownika Banku PKO BP członkowie SKO mieli za zadanie napisać jakie są korzyści z oszczędzania w skarbonce, a jakie na koncie. Dzieci za wykonanie zadania otrzymały gadżety SKO.

1

Zbiórka surowców wtórnych

Uczniowie na co dzień włączają się aktywnie w zbiórkę surowców wtórnych (makulatury, puszek i baterii). Prowadzona przez cały rok szkolny akcja pozwala nam nie tylko oszczędzać pieniądze, ale także wpływać na nasze środowisko.

0

Zbieramy nakętki - pomoc dla Damiana

W roku szkolnym 2016/17 wspieramy Damiana, który jest sparaliżowany po zapaleniu rdzenia kręgowego. Gromadząc nakrętki pomagamy nie tylko Damianowi, ale także szanujemy środowisko. Zbieramy nakrętki każdego rodzaju: po napojach, mleku, kawach, innych artykułach spożywczych, środkach chemicznych, ko ...

1

Konkursy matematyczne

Do wydarzeń popularyzujących oszczędzanie zaliczyć możemy udział dzieci w konkursach matematycznych. 09.05.2017r. - Gminny konkurs matematyczny dla klas I-III w Szczytnikach Duchownych 12.05.2017r. - Wiem, myślę, liczę – konkurs wiedzy matematycznej w SP 8 w Gnieźnie 31.05.2017r. - Gminny ...

0

Spotkanie z pisarką

W dniu 17.05.2017 odbyło się spotkanie z pisarką Agnieszką Gadzińską pochodzącą z Łubowa. Pisarka przedstawiła swoje książki, które pisze dla najmłodszych czytelników.

1

Konkurs na pracę „Moja skarbonka”

W ramach zajęć popularyzujących oszczędzanie odbył się konkurs na pracę plastyczną "Moja skarbonka". Uczniowie wykonali prace przestrzenne oraz kolorowali skarbonki.

0

Czytamy broszury SKO

Na zajęciach związanych z SKO czytamy również broszury otrzymane w pakiecie powitalnym. - Apetyt na zdrowie – czyli o zasadach prawidłowego odżywiania, świadomym odzyskiwaniu i niemarnowaniu żywności - Kuba Pieniążek oszczędza na wielką podróż - Przygody Kuby Pieniążka i żyrafy Lokatki czyli Dz ...

0

Wizyta w Banku PKO BP

W marcu odbyła się wycieczka do Gniezna, a po niej poszliśmy do Banku PKO BP, gdzie członkowie SKO zobaczyli jak wygląda bank i zapoznali się z działaniem bankomatu.

0
1 2 3 następna ostatnia