1 2 następna ostatnia

Światowy Dzień Ochrony Środowiska
Wszyscy jesteśmy ReGeneracją!
11
Blog SKO

SKO-SP-Jankowo Dolne

SKO-SP-Jankowo Dolne

Witamy wszystkich na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Jankowie Dolnym. SKO działa w naszej szkole od 2001 roku, uczniowie bardzo chętnie angażują się w działalność SKO. Na blogu będziemy opisywać wydarzenia szkolne, a w szczególności dotyczące tematyki oszczędzania i działalności SKO. Zapraszamy do aktywnego komentowania i głosowania na naszego bloga:)

Zaproszenie na festyn rodzinny

W niedzielę 19.06.2016r. na boisku szkolnym odbędzie się festyn rodzinny. Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami od godziny 14. Na wszystkich czeka wiele atrakcji.

2

Gminny konkurs matematyczny - 17/05/2016

W Szkole Podstawowej w Goślinowie odbył się XII Gminny Konkurs Matematyczny dla klas IV-VI. W konkursie wzięło udział dziewięcioro uczniów z naszej szkoły. W kategorii klasy VI Dawid R. zajął pierwsze miejsce.

0

Konkurs Myślę, liczę, wiem - 13/05/2016

Konkurs dla klas II odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Gnieźnie. W konkursie wzięli udział: Antoni Cz. i Kacper P. Chłopcy nie zajęli miejsc na podium, otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

0

Konkurs Mądra Główka

We wtorek 10/05/2016 w szkole w Szczytnikach Duchownych odbył się konkurs Mądra Główka dla klas III szkół podstawowych. Z naszej szkoły wzięło udział trzech uczniów: Kinga J, Oliwia K. i Dominik J Najlepiej zaprezentował się Dominik J.

0

„Zakręcona akcja” charytatywna

Kolejny rok z rzędu uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji zbierania nakrętek. W roku szkolnym 2015/2016 ponownie wspieramy Olę, która choruje na ciężką chorobę genetyczną -mukowiscydozę. Gromadząc nakrętki pomagamy Oli oraz szanujemy środowisko. Do końca maja zebraliśmy 293 kg nakrętek.

0

Zbiórka surowców wtórnych

Już kolejny rok z rzędu nasza szkoła uczestniczy w zbiórce surowców wtórnych. Prowadzona przez cały rok szkolny akcja pozwala nam nie tylko oszczędzać pieniądze, ale także wpływać na nasze środowisko. Zbieramy takie surowce jak: puszki aluminiowe, makulaturę i baterie.

0

Działalność sklepiku uczniowskiego Żak

W naszej szkole przez cały rok w czasie przerw działa sklepik uczniowski Żak. Oferujemy w nim artykuły papiernicze oraz zdrową żywność, soki, wodę mineralną. Sklepik cieszy się wielkim powodzeniem wśród uczniów. Zarobione pieniądze przeznaczone są na zakup nagród dla uczniów w konkursach.

0

Wizyta w Banku PKO

17/03/2016 członkowie SKO udali się z wizytą do Banku PKO. Pracownik banku zapoznał nas z działalnością PKO BP oraz pokazał jak funkcjonuje wrzutnia i bankomat. Dzieci zadawały wiele pytań, rozwiązywały konkursy i rebusy. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

0

Eko – Walentynki - 15/02/2016

Z okazji Dnia Św. Walentego odbyły się w szkole Eko - Walentynki przy współpracy Klubu Ekologicznego w Gnieźnie. Główną ideą była zbiórka zużytych baterii, za które dzieci otrzymywały lizaki w kształcie serca. Udało nam się zebrać łącznie 86 kg baterii.

0

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - hasło ,,Mierzymy wysoko”

W dniach 5-8.01.2016r. w naszej szkole zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Łączna suma zebrana w naszej szkole to 1463,72 zł.

0
1 2 następna ostatnia