1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- etap kwietniowy
10
Blog SKO

SKO-SP-Jankowo Dolne

SKO-SP-Jankowo Dolne

Witamy wszystkich na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Jankowie Dolnym. SKO działa w naszej szkole od 2001 roku, uczniowie bardzo chętnie angażują się w działalność SKO. Na blogu będziemy opisywać wydarzenia szkolne, a w szczególności dotyczące tematyki oszczędzania i działalności SKO. Zapraszamy do aktywnego komentowania i głosowania na naszego bloga:)

Festyn Rodzinny

W niedzielne popołudnie 21.06.2015r. na boisku szkolnym odbył się festyn rodzinny. Na festynie było wiele atrakcji takich jak: dmuchane zamki, dart rzutki, wspinaczka ściankowa, pokazy strażackie i policji, można było zobaczyć wozy militarne, dzieci chętnie korzystały z przejażdżki na kucykach i ...

4

Kronika SKO oddana

Dnia 15 czerwca 2015r. Kronika SKO została wysłana do konkursu ,,Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO". Jak co roku opisaliśmy w niej najważniejsze wydarzenia z działalności naszej szkoły i SKO. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu. Poniżej prezentujemy pierwszą stronę tegorocznej kron ...

1

Gminny konkurs matematyczny

W Szkole Podstawowej w Modliszewku odbył się XI Gminny Konkurs Matematyczny dla klas IV-VI. W konkursie wzięło udział ośmioro uczniów z naszej szkoły. W kategorii klasy V Dawid R. zajął pierwsze miejsce, a w kategorii klas VI zajęła trzecie miejsce Joanna R.

0

Spotkanie z przedstawicielami i opiekunem młodego klienta Banku BPKO BP w Poznaniu

W dniu 29.04.2015 r. podczas spotkania dyrekcji szkoły i opiekunów SKO z przedstawicielami banku zaprezentowano historię i perspektywy rozwoju SKO. Zwiedziliśmy również wystawę jubileuszową SKO oraz skarbiec banku.

0

Konkurs Myślę, liczę, wiem

Konkurs dla klas II odbył się 15.05.2015 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Gnieźnie. W konkursie wzięły udział dwie uczennice: Amelia S. i Kinga J. Dziewczynki nie zajęły miejsc na podium, otrzymały dyplomy za udział w konkursie.

0

Konkurs Mądra Główka

We wtorek 28.04.2015 r. w szkole w Szczytnikach Duchownych odbył się konkurs Mądra Główka dla klas III szkół podstawowych. Z naszej szkoły wzięło udział trzech uczniów: Mikołaj M., Mikołaj L. i Oliwier W. Najlepiej zaprezentował się Mikołaj M. zdobywając trzecie miejsce.

0

Zbieranie nakrętek - Daj się wkręcić w pomaganie

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji zbierania nakrętek pt. „Daj się wkręcić w pomaganie”. W roku szkolnym 2014/2015 ponownie wspieramy Olę, która choruje na ciężką chorobę genetyczną - mukowiscydozę. Gromadząc nakrętki pomagamy Oli oraz szanujemy środowisko. Zbieramy ...

0

Udział członków SKO w jubileuszowej wystawie z okazji 80 –lecia SKO w Poznaniu

Z grupą najlepiej oszczędzających uczniów wybraliśmy się na jubileuszową wystawę z okazji 80-lecia SKO do Poznania. Dzieci miały okazję poznać historię SKO oraz zwiedzić skarbiec banku. Na zakończenie odbył się konkurs wiedzy o SKO, w którym zwyciężył uczeń naszej szkoły Mateusz S., za co otrzymał g ...

0

Spotkanie z pracownikiem PKO w szkole

W marcu odwiedził nas pracownik Banku PKO. Na spotkaniu tym omawiana była karta płatnicza ze szczególnym naciskiem na symbole i oznaczenia znajdujące się na plastiku. Dzieci zadawały wiele pytań i mogły się przyjrzeć z bliska karcie oraz otrzymały wyczerpujące odpowiedzi na ten temat.

0

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Po otrzymaniu ulotek „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” przeprowadziliśmy pogadankę na temat zachowania na drodze. Każdemu uczniowi wręczono ulotkę oraz odblaskowe opaski. Wykonaliśmy również na ten temat gazetkę ścienną.

0
1 2 następna ostatnia