1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

SKO-SP-Jankowo Dolne

SKO-SP-Jankowo Dolne

Witamy wszystkich na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Jankowie Dolnym. SKO działa w naszej szkole od 2001 roku, uczniowie bardzo chętnie angażują się w działalność SKO. Na blogu będziemy opisywać wydarzenia szkolne, a w szczególności dotyczące tematyki oszczędzania i działalności SKO. Zapraszamy do aktywnego komentowania i głosowania na naszego bloga:)

Etap Regionalny Konkursu SKO dla szkół podstawowych został rozstrzygnięty! Dla nas kolejna NAGRODA...

Już po raz kolejny nasza szkoła zdobyła nagrodę II stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności dla szkół podstawowych. W edycji 2012/1013 udział wzięło prawie 500 szkół z całej Polski. Nagrody finansowe o łącznej wartości ponad 430 tyś. złotych otrzymało aż 361 szkół!

14

Dzień Dziecka 2013

W dniu 3 czerwca w szkole odbył się Dzień Dziecka. Dzień został wypełniony wieloma konkursami, zawodami sportowymi, przejażdżką na kucyku. Najwięcej emocji dostarczyły zabawy na dmuchanym zamku, na którym dzieci mogły skakać oraz zjeżdżać. Wszystkie dzieci w tym dniu otrzymały drożdżówkę, zupę oraz ...

1

Dzień Matki 2013

W dniu 27.05.2013r. uroczystą akademią dzieci podziękowały mamom za codzienną pracę. Dzieci klas 0-3 przedstawiły wiersze, piosenki oraz życzenia na Dzień Matki. Nie brakowało również drobnych upominków wykonanych przez dzieci. Po występach dzieci z mamami udały się na słodki poczęstunek.

0

Kibicujemy!

Dnia 25 maja uczniowie klas 1-6 mieli możliwość uczestniczyć w meczu na stadionie KKS LECH POZNAŃ. Poznaniacy gościli na swoim boisku drużynę Podbeskidzie Bielsko- Biała. Niestety gospodarze przegrali mecz 0: 2. Emocji było wiele. Oglądanie meczu "na żywo" zostawia w kibicach niezapomniane wrażen ...

0
1