1

Sprawdź, kto był najszybszy
W Konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach
5
Blog SKO

SKO SP GRABOWO

SKO SP GRABOWO

oszczędzamy, zbieramy i pomagamy

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję organizowaną przez Klub Obrońców Planety - Wielka zbiórka płyt CD/DVD. Celem akcji jest zbieranie płyt CD i DVD. Ważne jest, aby płyta, którą i tak miałbyś wyrzucić do śmietnika trafiła do punktu zbiórki.W ten sposób pomagamy oczyścić naszą planetę.

1

Rambit świąteczny

Dnia 22 grudnia odbył się kolejny rambit. Klasy solidnie się przygotowały. Na każdym stoliku było widać szopkę bożonarodzeniową i bogato ozdobione stroiki świąteczne. Nie zabrakło ciekawych ozdób choinkowych i kolęd, nawet w stylu hip hop. Był też krótki pokaz jasełek misyjnych.

0

LISTONOSZ U DZIECI

Listonosz z przyjemnością opowiedział o swojej ciężkiej pracy małym dzieciom , które dopiero uczą się zawodów . Dzieci zwróciły uwagę na kolorystykę ubrania służbowe i znaki rozpoznawcze. Gość przybliżył dzieciom znaczenie wyrazów takich jak: list, paczka, adresat.

0

ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS

1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Aids . Z tej okazji uczniowie przedstawili krótką scenkę, której celem było uświadomienie młodzieży zagrożenia związanego z chorobą AIDS. Zwrócili uwagę na sposoby zakażenia wirusem HIV i zapobiegania AIDS.

0
1