1 2 następna ostatnia

Jakie sporty uprawiasz latem?
Aktywność fizyczna powinna być stałym punktem każdego dnia. Również w wakacje :-)
15
Blog SKO

SKO SP GRABOWO

SKO SP GRABOWO

Apel Wielkanocny

Przed świętami Wielkanocnymi w naszej szkole odbył się apel poświęcony zbawczym wydarzeniom Wielkiej Nocy. Krzyż i ustawione wokół znicze podkreślały powagę i wprowadziły nas w nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

1

Rambit Wielkanocny

W ostatnim czasie w naszej szkole odbył się kolejny rambit. Każda klasa przygotowała 5 różnych kartek wielkanocnych. Z przyniesionych wcześniej materiałów powstały pisanki oraz kurczaczki. Owoce i warzywa miały twarze. Nie zabrakło również rozmaitych konkurencji sportowy.

1

oszczędzamy, zbieramy i pomagamy

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję organizowaną przez Klub Obrońców Planety - Wielka zbiórka płyt CD/DVD. Celem akcji jest zbieranie płyt CD i DVD. Ważne jest, aby płyta, którą i tak miałbyś wyrzucić do śmietnika trafiła do punktu zbiórki.W ten sposób pomagamy oczyścić naszą planetę.

1

Rambit świąteczny

Dnia 22 grudnia odbył się kolejny rambit. Klasy solidnie się przygotowały. Na każdym stoliku było widać szopkę bożonarodzeniową i bogato ozdobione stroiki świąteczne. Nie zabrakło ciekawych ozdób choinkowych i kolęd, nawet w stylu hip hop. Był też krótki pokaz jasełek misyjnych.

0

LISTONOSZ U DZIECI

Listonosz z przyjemnością opowiedział o swojej ciężkiej pracy małym dzieciom , które dopiero uczą się zawodów . Dzieci zwróciły uwagę na kolorystykę ubrania służbowe i znaki rozpoznawcze. Gość przybliżył dzieciom znaczenie wyrazów takich jak: list, paczka, adresat.

0

ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS

1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Aids . Z tej okazji uczniowie przedstawili krótką scenkę, której celem było uświadomienie młodzieży zagrożenia związanego z chorobą AIDS. Zwrócili uwagę na sposoby zakażenia wirusem HIV i zapobiegania AIDS.

0

Dzień Niepodległości

Polska była przez 123 lata w niewoli. ,,11 listopada nasz kraj z niewoli się wyzwolił. I wtedy myśl powstała taka, by przez szacunek dla przeszłości, ten dzień na zawsze, dla Polaka pozostał Dniem Niepodległości''. Przypomnieliśmy o tym 10 listopada na wspólnym apelu.

7

Rambit patriotyczny 2015

Kolejny rok zmagań rambitowych. Pierwszy rambit - patriotyczny. Rozwiązywaliśmy testy na temat Polski, jej historii, flagi, hymnu, godła. Mogliśmy też popisać się znajomością słów hymnu (wszystkie zwrotki). Prawdziwi z nas patrioci!!!!

1

W Czerwonym Dworze

9 X uczniowie z wychowawcami udali się na wycieczkę do Nadleśnictwa Czerwony Dwór. Celem wyprawy było poznanie siedziby nadleśnictwa oraz podziwianie piękna przyrody w jesiennej szacie. Dzieci podziwiały szkółkę leśną, miały spacer ścieżką eduk, mogły wdychać świeże powietrze.Były i inne atrakcje..

2
1 2 następna ostatnia