SKO SP BORKOWO
Orszak Trzech Króli z udziałem SKO-wiczów
6 stycznia jak co roku przez Żukowo przemieszcza się orszak Trzech Króli.
Jasełka w Borkowie
Po miesiącach intensywnej pracy społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie zebrała się by świętować zbliżającą się uroczystość Bożego Narodzenia.
Konkurs "Mikołajkowe logo SKO"
Na początku grudnia 2024r. po raz pierwszy w tej formie odbył się konkurs plastyczny SKO.
Kiermasz Bożonarodzeniowy i wizyta św. Mikołaja w Borkowie
Początek grudnia w szkole w Borkowie jest czasem przygotowań i oczekiwania na św. Mikołaja. Dzięki bardzo prężnie działającej Radzie Rodziców w szkole odbył się II Kiermasz Bożonarodzeniowy.
Święto Niepodległości 2024 w SP w Borkowie
Rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę została uświetniona w Szkole w Borkowie uroczystą akademią. O godzinie 11.11 społeczność szkolna odśpiewała Mazurek Dąbrowskiego włączając się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”.
SKO-wicze pamiętają o tych, którzy odeszli...
W Polsce 1 listopada przypada Święto Wszystkich Świętych, 2 listopada obchodzimy natomiast Zaduszki, czyli Dzień Zaduszny.
