1 2 następna ostatnia

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
25
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Wystartowało już po raz IV :)

Oczywiście kółko informatyczne prowadzone w ramach Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

2

Sprzątanie Świata 2022

Sprzątanie świata – międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września. Polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. źródło: Wikipedia

1

Powitanie jesieni

23 września przypada pierwszy dzień jesieni.

0

Pokaz Karate

22 września 2022r. w borkowskiej szkole odbył się pokaz karate.

0

Dzień Przedszkolaka 2022

"Obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka przypadły na 20 września (wtorek). Jednym z najistotniejszych powodów, dla którego uchwalono Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest popularyzacja edukacji przedszkolnej w naszym społeczeństwie. Odgrywa ona bardzo ważną role w życiu kilkuletniego człowieka." ...

0

Wybory SU 2022

Dnia 20 września 2022r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie. W głosowaniu do SU oddano 151 głosów ważnych i 0 nieważnych.

0

Dzień Kropki 2022

Kropkowane prace plastyczne, kropkoramka oraz mnóstwo ciekawych wykropkowanych kreatywnie ubrań. Oto jak świętowaliśmy kolejną edycję Dnia Kropki :-)

2

Klasa 1 dobrze widoczna na drodze

Zadbała o to oczywiście Żyrafka Lokatka :-)

0

Wygrana SKO!!!

Udało się po raz szósty :-)

1
1 2 następna ostatnia