1

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
5
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

BEZNIKOTYNEK cichcem zagościł w naszej szkole :-)

Iluzja i ubaw towarzyszyły najmłodszym uczniom Szkoły Podstawowej w Borkowie w poniedziałkowy poranek 21 maja 2018 roku :-)

2

Święto Szkoły 2018

Dzień 18 maja zgodnie z zapisami Statutu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie jest Świętem Szkoły. Obchody, jak co roku, rozpoczęła uroczysta Msza św. na sali sportowej. Tegoroczną Eucharystię odprawił ks. Maciej Rychert z Parafii WNMP w Żukowie. Służbę liturgiczną, czytania i śpiew spraw ...

0

SKO - wicze w Banku PKO BP i nie tylko...

Dnia 15 maja 2018r. SKO - wicze z klasy II mieli okazję z bliska zobaczyć jak wygląda praca w banku PKO BP :-)

0

Borkowo - Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Kaszubach

Już po raz trzeci Szkoła im. Jana Pawła II zorganizował Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Kaszubach „Kaszubski Wiec”. Do Borkowa przyjechało 67 uczniów z opiekunami z 23 szkół z powiatu chojnickiego, bytowskiego, kościerskiego, kartuskiego, wejherowskiego, gdańskiego i miasta Gdańsk.

0

Sukces naszej uczennicy na Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

W Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kartuzach odbył się VI Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych, w którym udział wzięli uczniowie z siedmiu szkół z powiatu kartuskiego.

0

Dołączyli do drużyny nowi SKO- wicze

Szczęśliwe minki mówią same za siebie :-) Drużyna SKO w Szkole Podstawowej w Borkowie stopniowo się powiększa.

0

A ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem...

Niezwykłą lekcję przyjaźni z psem przeżyli w miniony piątek pierwszo i drugoklasiści :-)

2

Borkowo - majowo i rowerowo :-)

W poniedziałek 7 maja 2018 roku Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie oficjalnie rozpoczęła udział w kampanii "Rowerowy Maj". Na terenie borkowskiej szkoły akcję koordynują p. Hanna Koszałka i p. Izabela Romanowska.

3

Polskie Majowe Święta

W Polsce początek maja upływa pod znakiem świąt: 1 maja - Święto Pracy (obchodzone tego dnia w wielu krajach na świecie - podkreśla znaczenie pracy człowieka) 2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (ustanowiony w 2004 roku - na urzędach i domach prywatnych powiewają wtedy biało-czerwon ...

2
1