1

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
5
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Borkowskie Jasełka

Tegoroczne jasełka w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie miały europejski charakter. Do Świętej Rodziny w Betlejem przybyli przedstawiciele Unii Europejskiej. U Bożego Dzieciątka szukali pokoju i radości.

5

Świąteczne ubranka SKO ;-)

Kolejny konkurs i ponownie ciekawe pomysły uczniów w odsłonie gwiazdkowej :-)

2

Przedświąteczne zajęcia na świetlicy

Dekoracje, liczne gry i zabawy stolikowe oraz multimedialne, urocze prace plastyczne, Świerszczykowe opowiadania zimowe, wiersze, gwiazdkowe krzyżówki i łamigłówki. Właśnie tak przebiegały zajęcia świetlicowe w borkowskiej szkole.

1

Podarunki z akcentem kaszubskim :-)

Zakładki do książek, ozdoby choinkowe oraz dekoracyjne szkatułki...

1

Konkurs "Niepodległościowa Lokatka" rozstrzygnięty!

Utalentowani SKO-wicze postanowili ubrać Lokatkę w barwy narodowe :-)

2

Weekend cudów - obdarowaliśmy kolejną rodzinę :-)

Nadszedł czas podsumowania drugiej edycji Szlachetnej Paczki w naszej szkole. Rodzina z okolicy Chojnic już cieszy się świątecznymi prezentami. Dzięki społeczności szkolnej i wielu życzliwym mieszkańcom Borkowa udało się spełnić jej marzenia i najważniejsze potrzeby.

1

Mikołajki i niezwykły gość :-)

6 grudnia borkowską szkołę zaszczycił otoczony liturgiczną asystą biskup MIry, Mikołaj z dalekiej Anatolii. Od pewnego już czasu dzieci pisały do niego listy i ćwiczyły piosenki na jego cześć.

1

Jestem królem zamku - spektakl profilaktyczny

Ww wtorek, 4 grudnia 2018 r., uczniowie klas 0-IV obejrzeli spektakl profilaktyczny przygotowany przez krakowski Teatr „Kurtyna”.

1

Najpiękniejsza choinka - konkurs OKiS

Uczniowie naszej szkoły ok. 15 godzin spędzili na tworzeniu ozdób i dekorowaniu choinek w ramach konkursu "Najpiękniejsza Choinka".

0
1