1

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
7
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Działamy w ramach projektu Erasmus + Mobilność Kadry

Jesień w tym roku jest w naszej szkole bardzo intensywna. Poza wieloma uroczystościami i wydarzeniami, wynikającymi z harmonogramu pracy szkoły, odbywa się też wiele eventów związanych z udziałem naszej kadry w projekcie Erasmus + Mobilność Kadry.

2

Góra Grosza i oszczędni SKO-wicze

W minionych tygodniach dotarły kolejne dwie tabliczki :-) To dobry początek dla startu Góry Grosza, która została w naszej szkole zainaugurowana 26 listopada w poniedziałek. Razem pomóżmy zebrać pomocne fundusze dla dzieci, które nie wychowują się w swoich rodzinach.

0

Szlachetna Paczka II edycja w SP w Borkowie

W zeszłym roku Paczuszka dla Maluszka, dwa lata temu pomoc rodzinie z okolic Kartuz, a w tym roku paczka dla potrzebującej wsparcia rodziny z okolic Chojnic. Zapraszamy do udziału w akcji wszystkich o wielkim sercu!

4

„Rekord dla Niepodległej” w Szkole w Borkowie

W piątek 9 listopada 2018 roku dokładnie o godz. 11.11 na auli borkowskiej szkoły uczniowie, nauczyciele i goście zaśpiewali 4 zwrotki hymnu narodowego. Pobili wraz z pięcioma milionami innych uczniów i pół milionem nauczycieli „Rekord dla Niepodległej”. Prawie 25 tys. polskich szkół w kraju i za gr ...

5

Miasto uśmiechem budowane czyli projekt A. Piaseckiego

Miasto marzeń po raz drugi powstało w borkowskiej szkole. Uczniowie różnych grup wiekowych w ścisłej współpracy i ciężkiej pracy stworzyli piękne budowle z klocków. Współpraca dzieci przebiegała na medal o czym zapewniała prowadząca zajęcia pani Grażyna Graszek.

4

Muzycy z fińskiego Lahti w borkowskiej szkole

W Szkole w Borkowie zagościli wyjątkowi goście z dalekiej Północy.

3

Światowy Dzień Oszczędzania

Ustalono w 1924 roku na dzień 31 października z inicjatywy przedstawicieli największych europejskich banków. Z tej okazji również w naszej szkole ciekawe zajęcia i słodki poczęstunek przypominający o korzyściach z oszczędzania.

8
1