1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
5
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Dzieciaki Bystrzaki w progach EDUFUN w Redzie

Od blisko dwóch lat EDUFUN-interaktywne centrum edukacji we współpracy z nauczycielami Szkoły Podstawowej w Borkowie prowadziło zajęcia edukacyjne w ramach projektu unijnego "Dzieciaki Bystrzaki". Celem strategicznym było wzmocnienie edukacji, podniesienie kluczowych kompetencji naukowo-technicznyc ...

2

Jubileusz 150-lecia szkoły w Borkowie na przełomie trzech wieków

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie obchodzi w tym roku wielki jubileusz. Przed 150 laty powstała w dawnym budynku urzędu celnego jednoklasowa szkoła powszechna.

3

Europejski Tydzień Kodowania czyli kodowanie na papierze i ekranie

Odpowiadając na zaproszenie MegaMisji uczniowie klasy II SP w Borkowie rozpoczęli tygodniową przygodę z kodowaniem, zarażając stopniowo pasją do programowania kolegów i koleżanki z pozostałych klas. Przecież "KODOWAĆ KAŻDY MOŻE" :-)

2

Patriotyczne ślubowanie i obchody Dnia Edukacji Narodowej

12 października 2018r. (piątek) uroczystym krokiem poloneza ósmoklasiści wprowadzili do braci uczniowskiej dwadzieścioro dwoje pierwszoklasistów. Ceremonia ślubowania miała charakter bardzo podniosły i patriotyczny.

1

Na świetlicy od rana zabawy i twórcze działania :-)

Zajęcia na świetlicy w SP w Borkowie są bardzo urozmaicone. Obfitują nie tylko w realizację na bieżąco pojawiających się projektów, lecz również w różnorodne swobodne zabawy dzieci. Obecnie prosimy wszystkich o głosy w konkursie SIĘ GRA SIĘ MA :-)

1

Owocowa orkiestra :-)

Niecodzienna atrakcja przytrafiła się uczniom klasy IVb w ramach zajęć z wychowawcą. Wykorzystując przewodzenie ciała i owoców wygrywali dźwięki do akompaniamentu piosenki.

12

Dotarła kolejna tabliczka :-)

Już czwarta w tym roku szkolnym!

0

Harcerki Borówki przybyły w szkolne progi

W środę 3 października 2018r. po raz pierwszy odwiedzili naszą szkołę harcerze, a dokładnie pięć harcerek z 5 Kaszubskiej Drużyny ZHR Borówki w Borowie, by zaprosić do wspólnoty zainteresowane uczennice. Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej to wspólnota przyjaciół – dzieci, młodzieży i dorosłych, ...

1

Dzień Chłopaka

święto obchodzone 30 września przez nastolatków w Polsce. Istnieje mnóstwo sposobów na jego świętowanie. Wszystko zależy od wyobraźni organizatorów :-)

1
1 2 następna ostatnia