1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
2
Blog SKO

SKO SP BOLKÓW

SKO SP BOLKÓW

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie. SKO działa w naszej szkole od września 2012r. Na blogu chcemy z Wami dzielić się naszymi działaniami, akcjami, konkursami. Zachęcamy wszystkich do częstego odwiedzania blogu, czytania, komentowania, głosowania.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

28 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny w Kategoriach Benjamin i Kadet.

0

Zbiórka makulatury-wyniki

Od wielu lat w naszej szkole organizujemy zbiórkę makulatury. Celem akcji jest zaktywizowanie całej społeczności szkolnej do działań związanych z segregacją odpadów – praktyczną edukację ekologiczną. Wdrażamy uczniów do ochrony środowiska poprzez pozyskiwanie surowców wtórnych. W tym roku ...

0

Zbiórka baterii-wyniki

W naszej szkole, jak co roku, zorganizowana była zbiórka baterii. Celem akcji zbiórki zużytych baterii – akumulatorków jest wyrobienie nawyków selektywnej zbiórki zużytych baterii wśród uczniów i ich rodziców oraz propagowanie postawy odpowiedzialności grupowej za stan środowiska, w którym ży ...

0

Mistrz Szybkiego Liczenia

46 uczniów naszej szkoły wzięło udział w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Mistrz Szybkiego Liczenia. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów od klasy 4 do 8.

0
1