1


SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Wspaniałych wakacji życzę!!!

Trochę nas tutaj nie było, bo przecież byliśmy na ZIELONEJ SZKOLE W DŹWIRZYNIE, tym samym mieliśmy już przedsmak wakacji:) Sprawdziliśmy w praktyce, jak gospodarować swoimi funduszami. I potwierdzamy, że dobrze jest pooszczędzać, by potem wydawać na swoje przyjemności. Nam się to udało polecam ...

18

Rowerowy maj- konkurs zakończony!

W maju szkoła nasza włączyła się w promowanie zdrowego stylu życia, poprzez ruch. Przez cały maj uczniowie przyjeżdżali do szkoły: rowerami, deskorolkami, rolkami i na hulajnodze. Było i pod górkę i z górki! Ale udało się.

7

Wyjeżdżamy na zieloną szkołę!

Kto oszczędza, ten ma! Zgodnie z ta myślą postępowaliśmy, gromadziliśmy fundusze, a teraz, z tego będziemy korzystać. Klasy trzecie, dokładnie grupa 45 uczniów, od jutra przyjmuje status: kolonista!

4

Udana wycieczka!

Wiele wycieczek było, ale tym razem o wycieczce do banku. W dniu 29 maja wybraliśmy się , grupa konkretnych ciułaczy:* do banku.

2

Bankowo i ekonomicznie w klasach szóstych...

Któregoś dnia, jeszcze w maju klasę 6a opanowała wena twórcza. Otóż postanowiliśmy po pierwsze złożyć Lokatce najserdeczniejsze życzenia z okazji, tyle co minionych, Urodzin ! Po drugie ułożyć rymowanki w tematyce oszczędzania. Natomiast z dziewczynkami z klasy 6b omawialiśmy słownik ...

1
1