1 2 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Z okazji Dnia Dziecka :)
22
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

ŻYCZENIA SWIĄTECZNE.

Święta Bożego Narodzonia przed nami, już jutro wigilia ttego Dnia. Z tej okazji składam Wszystkim Skaowiczom z naszej szkoły oraz z zaprzyjażninych szkół i ich Bliskim, najserdeczniejsze życzenia świąteczne:

9

Podziekowania za KIERMASZ>

Kiermasz Swiąteczny w SP 31 jak zawsze udany. za współorganizację stoisk klasowych w szczególności rodzicom i uczniom za osobiste zaangażowanie.

1

Kilka słów o nas !

SKO w SP 31 to jest TO!

0

Spotkanie w banku.

Korzystając z zaproszenia dyrekcji i pracowników banku właśnie dzisiaj uczestniczyłam w spotkaniu , zorganizowanym w I Oddziale PKO BP w Dąbrowie Górniczej.. Było to spotkanie opiekunów SKO. Spotkanie robocze- wymiana doświadczeń, sposoby nowoczesnego oszczędzania i bardzo miła atmosfera, to ..

7

Przygotowania do kiermaszu.

Mikołajki mamy za sobą. Czy Mikołaj Was nie zawiódł? Święta Bożego Narodzenia mogą coś w ty temacie nadrobić.. a zbliżają się bardzo szybko..

1

Rymowanki o oszcędzaniu-przypomnienie..

Trochę przesunęliśmy termin, możecie z tego skorzystać. Gotowi na werdykt? Wkrótce podsumowanie i tego konkursu.

0

Konkurs na skarbonkę rozstrzygnięty.

Zakończony został konkurs na nietypową, śmieszną skarbonkę. Nagroda, w postaci "Zestawu do rysowania" trafiła do uczennicy klasy 3a, Kingi Czech.

1

Zbieramy gotówkę na wycieczki.

Pamiętacie, jak miło było na wycieczkach? Jesienna wycieczka na Pustynię Błędowską, połączona z pieczonkami, była fantastyczna. Pogoda i humor dopisały. Klasy szóste - VI b i VI c już zbierają na wiosenne wyjazdy. Klasy trzecie planują pod koniec roku szkolnego wyjazd na zieloną szkołę.

0

BRAWO BANK

Jest to tytuł pisma- gazetki, którą cyklicznie wydaje bank. Zawiera ciekawe artykuły, pozwla razem ze znajomymi postaciami: Kubą, Kasią, czy też Detektywem Oszczedkiem rozgryźć ekonomiczne dylematy.

0

EKO-TORBY

Podejmujemy wiele działań na rzecz ochrony środowiska. Jesteśmy za tym, by mniej używać różnego rodzaju reklamówek, czyli jednorazowych opakowań. Dlatego któregoś dnia ...

0
1 2 następna ostatnia