1 2 3 następna ostatnia


SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

kONKURSY- JESIEŃ Z SKO

Dużo z Was Kochani ma talenty niesamowite, stąd lubimy brać udział w licznych konkursach, nie sposób je wymienić. Pozwolicie, że wspomnę o dwóch.

12

Chaytatywnie- dalej..

Macie duże serduszka i otwarte na pomaganie. A i tutaj możemy pomóc.. Pamiętam wizytę w naszej szkole małego Oskarka z rodzicami, by pokazać, że rehabilitacja dała cudny efekt, a my dołożyliśmy swoją małą cegiełkę. Teraz możemy pomóc Mackowi i Kindze...poczytajcie..

19

Lekcje małej ekonomii

W klasie 3A uczyliśmy się po prostu o pieniążkach :) ale poszerzaliśmy, to co już wiemy.

42

Przepisy drogowe

Bezpieczne zasady w listopadzie przede wszystkim utrwalimy, a przy tym dobrze się pobawimy.

19

Czy mógłbyś być bankowcem-teścik

Aby wykonywać ten zawód trzeba posiadać pewne cechy charakteru i mieć określone predyspozycje.

17

Nowoczesny bankowiec

Zawody są różne... Wśród ciekawych wymienia się zawód:bankowiec. Powiecie, kto to taki? Bankowiec to pracownik banku, który zajmuje się operacjami pieniężnymi, związanymi z prowadzeniem i obsługą rachunków bankowych osób indywidualnych i firm. Nowoczesny bankowiec: - zajmuje się klasyczną ...

16
1 2 3 następna ostatnia