1

Pytanie na Szkolnych Blogach
Z okazji Dnia Dziecka :)
22
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

SKO-jubileusz

SKO jest już osiemdziesięciolatką, a tak dobrze się trzyma! Dynamiczna, sławna i coraz lepsza. Otóż SKO istnieje już 80 lat. Wiele osób nad nią pracuje, - gratulacje i owacje! oby tak dalej. SKA-OWICZE drodzy, sami możecie coś powiedzieć, z tej okazji, czy SKO Wam podoba się?

10

Oszczędzanie - rymowanie

Najpierw podziękuję za Wasze wpisy, większośc miło jest czytać, super, że jesteście! Wspominacie, że lubicie SKO i naszą szkołę, co mnie nie dziwi-* Pozdarwiam naszego absolwenta i mojego byłego ucznia, Mateusza- mam dla Ciebie wiele serdeczności, na szczęście mam brata -* Życzycie sobie konkurs,

3

I ty możesz to zrobić!

Mały chłopczyk, o imieniu Kubuś, zmaga się z przeciwnościami losu. Wkrótce obchodzi swoje 5 urodzinki, możemy go wesprzeć i sprawić radośc, wysyłając życzenia, do czego namawiam. Jeśli chcesz też to zdrobić, zgłoś się do mnie, wiesz jak mnie znalezc -)) wcześniej przygotuj kartkę dla Kubusia.

3

Apel

W przededniu Światowego Dnia Oszczędzania braliśmy udział w szkolnym apelu, poczas którego - podsumowałam oszczędzanie w minionym roku szkolnym, - ogłosiłam, kto najlepiej oszczędza, czyli wie jak to robić -rozdałam nagrody, ufundowane przez bank PKO BP

5
1