1

Tajemniczy drapieżnik z drzew
Poznaj panterę mglistą
5
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

NARESZCIE FERIE!

Tak, tak, ferie właśnie zaczynają się i jeat to cudowna wiadomość. Oczywiście w tym samym momencie ktoś właśnie je kończy i tu już gorzej... Na dodatek za dwa tygodnie też będziemy w tym miejscu.. ale

29

Karnawał :)

Jeszcze trwa, w związku z tym wczoraj w naszej szkole mieliśmy super zabawę. Gorące rytmy, przy tym didżeje- super Klauni zagrzewający do tańca i zabawy i jak tu się nie bawić?? To raczej niemożliwe.

8

Zajęcia ekonomiczne w 4B.

Spotkaliśmy się, by żywo podyskutować o naszych finansach..

5

Złóżcie życzenia..

Oczywiście, złóżcie życzenia swoim kochanym babciom i dziadkom. Już w niedzielę i w poniedziałek obchodzimy w szczególności te dni.

13

Niedzielne granie..

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

12

Lokatka przypomina:)

Zbliżają się wielkimi krokami... ważne dni, nie tylko dla SKO :) Styczeń obfituje w ważne daty. Dwie z nich - Nowy Rok oraz Święto Trzech Króli - już za nami. Czy znasz pozostałe dni zaznaczone w kalendarzu SKO kolorowymi okręgami?

2

Kto oszczędza jeździ na wycieczkii

.Klasa 3a zaplanowała już we wrześniu, że pojedzie na wycieczkę klasową. Czas, który minął potrzebny był na zgromadzenie funduszy. I udało się. Wybraliśmy się , jak to nazwaliśmy, na wycieczkę naukową...

18

Blogowicz wybrany..

Przyjrzałam się skrupulatnie wpisom i Waszym komentarzom na naszym blogu. Mamy niespodziankę i tak i nie :))

13

Czy znasz tych królów?

Za nami świąteczny dzień i takie skojarzenia ze słowem królowie przychodzą.. Znacie naszą, polską walutę, niewątpliwie.. Banknoty potraficie wymienić, to wiem. A czy wiecie jaki wizerunek, którego króla, znajduje się na poszczególnych banknotach, począwszy od banknotu o najmniejszej wartości?

10
1