1

Lokatka przypomina
26 maja obchodzimy bardzo ważne święto - Dzień Matki
12
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

BANKNOTY.

Przypomnijmy sobie nasze wiadomości dotyczące banknotów, Mieliśmy w minonych latch cykl zajęć z tego tematu. Wizerunki królów, które obecnie widnieją na banknotach, pochodzą z "Pocztu władców Polski" autorstwa Andrzeja Heidricha

8

Czy pieniądze dają szczęście?

Zgadzamy się z tym, że pieniądze mają dużą wartość. Są potrzebne? Stawiamy sobie przy tym pytanie, czy jest coś cenniejszego ? I co Wy na to?

4

I jeszcze o OSZCZĘDZANIU ..

Tym razem dyskusja odbyła się w gronie uczniów klasy 6b . Zadaliśmy sobie też pytanie o to, czy w ogóle warto oszczędzać. I ...

1

Oszczędzanie - co to jest?

To temat jednych z zajęć w klasie 5c. Padały różne pomysły. Zebraliśmy to i wyszło nam, że

0

Wierszyk o oszczędzaniu

Napisała go uczennica klasy 3a, Zosia Pawlikowska. Zamieszczę go w całości, gdyż jest bardzo ładny i pouczający. Brawo, Zosiu. I jeszcze jedno... Upominek od Lokatki czeka na Ciebie:-)

3
1