1

Tajemniczy drapieżnik z drzew
Poznaj panterę mglistą
5
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Co sądzicie o oszczędzaniu?

Moi drodzy, powiedzcie szczerze: Co tak naprawdę myślicie o oszczędzaniu? Z czym Wam się kojarzy? Czy ma sens? Piszcie odpowiedzi w komentarzach.

6

Nasza wizja bloga i oszczędzania

Kochani, wiele ciekawych wydarzeń dzieje się codziennie. Jednak nie zajmujemy się wszystkim. Zajmujemy się propagowaniem oszczędzania - w jego różnych formach. Czyli tym, czym warto. Będziemy Was zachęcać do aktywnego uczestnictwa, poznawania świata i podejmowania mądrych decyzji związanych z oszczę ...

5

Ekooszczędzanie z SKO

Ciekawa publikacja, która powstała w ramach Szkolnych Kas Oszczędności. Gorąco zachęcam się zapoznać!

0

Czy są jeszcze pomysły na logo naszego SKO

Kochani, idąc z duchem kreatywności, która jest dewizą chińskiego roku 2015, zachęcam i czekam na propozycje nowego logo naszego SKO. Forma - dowolna. Może w tym roku zasypiecie mnie pomysłami. Czekam do końca stycznia!

0

Życzenia noworoczne

Moi kochani SKO-wicze. Nastał Nowy Rok i nie może zabraknąć najszczerszych życzeń dla Was. Bądźcie uśmiechnięci, zadowoleni i pełni zapału do zdobywania wiedzy. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

0
1