1

Pytanie na Szkolnych Blogach
Z okazji Dnia Dziecka :)
39
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Zbierajmy nakrętki!

Od teraz do czerwca trwa zbiórka nakrętek. Nakrętki wszelkiego rodzaju zbieramy w klasach. Potrzeba ich bardzo dużo, więc przed nami nowe wyzwanie! Pomagamy małemu, ciężko choremu Oskarowi zebrać potrzebne fundusze na rehabilitację. Mały trud – może być duży efekt.

7

Szkolna akcja Góra Grosza zakończona

W XIII edycji tej akcji zebraliśmy razem 20998 monet, co przełożyło się na kwotę: 485, 52 złote. Paczki z monetami spaczkowane, czekają na odbiór przez kuriera. Mają dotrzeć do Towarzystwa Nasz Dom, a dalej wspomóc dzieci wychowujące się poza własną rodziną. Bez Was i Waszego wielkiego zaangażowania ...

8
1