SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ
Kwestujemy dla dzieci niepełnosprawnych
W niedzielę 26.11.2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kweście na rzecz podopiecznych rabczańskiego koła zrzeszającego osoby z niepełnosprawnością intelektualną.
Zajęcia edukacyjne w Muzeum Górali i Zbójników
Uczniowie klas 5 uczestniczyli w zajęciach w ramach projektu „Sztuka na kółkach” na terenie Muzeum Górali i Zbójników w DOMU POD TRZEMA MADONNAMI (chałupa góralska z 1884 r.). Zajęcia dotyczyły dziedzictwa kulturowego, zwłaszcza dziedzictwa lokalnego.
Nowi przyjaciele Żyrafki Lokatki
Rozpoczynamy prezentacje członków SKO SP2, którzy rozpoczęli swoja przygodę z oszczędzaniem w roku szkolnym 2017/2018.
Robimy zakupy
15,16 XI drugoklasiści uczyli się robić zakupy, przede wszystkim ważnej umiejętności liczenia pieniędzy, ile należy dać do kasy, co jest tańsze a co droższe i o ile.
Czujny znaczy bezpieczny – rzecz o bezpieczeństwie bankowości elektronicznej
COŚ DLA RODZICÓW NASZYCH SKO-wiczów. ALE NIE TYLKO..... Korzystanie z e-bankowości i aplikacji bankowych jest wygodne i szybkie, ale czy bezpieczne? Z pewnością tak, lecz pod warunkiem, że przestrzegasz podstawowych zasad. Pamiętaj o nich!
Klasa IVe dla małych Afrykańczyków
W pierwszych dniach listopada klasa IVe zorganizowała kiermasz ciast i ciasteczek.
Kto zebrał najwięcej puszek aluminiowych?
Rodzeństwo Sylwia - kl.IVa i Jakub -kl. IIa Kras zostali tegorocznymi zwycięzcami szkolnej zbiórki puszek aluminiowych.
Jestem bezpieczny na drodze
W poniedziałek uczniowie klas drugich i trzecich brali udział w zajęciach na bezpiecznego udziału pieszego w ruchu drogowym.
Mamy nagrodę główną w konkursie "SKO Blog Miesiąca Października"
Miło mi poinformować, że wygraliśmy " Blog miesiąca SKO"-edycja październikowa. W konkursie bierze udział 668 blogów, ale to między innymi nam udało się w miesiącu październiku zdobyć nagrodę główną.
