1 2 3 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Zrób piłeczkę do gry w zośkę.
16
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Spakowane i wysłane

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wiosna w SKO" organizowanym przez SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole oraz PKO Bank Polski oddział 1 w Kole.

57

Nowe zabezpieczenia polskich banknotów – ciekawe zajęcia

13 kwietnia uczniowie klasy Va poznali nowe zabezpieczenia polskich banknotów wprowadzone przez Narodowy Bank Polski. Zajęcia odbyły się z udziałem Marii Kwaśniewskiej - pracownika PKO BP Rabka.

54

Jak dobrze jest biegać.

Taki temat zajęć miała klasa III b 26 kwietnia.

82

Piszą onaszych konkursach na podhaleregion.pl

O naszych międzyszkolnych konkursach można było przeczytać 21 kwietnia w gazecie internetowej ukazującej się na Podhalu, Spiszu i Orawie

60

SKO-we łamanie głowy - nagrody wylosowane.

Zakończyliśmy I część prezentacji prac konkursowych i rywalizacji w rozwiazywaniu łamigłówek SKO-we łamanie głowy. Nagrody zostały wylosowane.

79

Współpraca z Fundacją RazemPamoja

Nasza szkoła ponownie rozpoczęła współpracę z Fundacją RazemPamoja i bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Wymiana muralami – poznawać, działać, dzielić się.”

35

Konkurs biegowy - plastyczno-fotograficzny

W "Brawo Bank" nr 1/2016 ogłoszony został konkurs biegowy na który możecie zgłosić nie tylko pracę plastyczną, ale także zdjęcie.

59

Lekcja z bankomatem

Coraz więcej osób korzysta z plastikowego pieniądza, a bankomat pełni ważną rolę w życiu wielu ludzi. Wprawdzie nie mamy osobistych kart do bankomatu, ale posiadają je nasi rodzice.

109

Zdrowo i kolorowo

Uczniowie naszej szkoły od wielu już lat uczą się zasad zdrowego odżywiania.

57

Oni pobiegną

Nasi SKO-wicze pobiegną 8 czerwca w Krakowie w eliminacjach biegu charytatywnego PKO Bieg SportGeneracja

63
1 2 3 następna ostatnia