1 2 3 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Zrób piłeczkę do gry w zośkę.
16
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

PODSUMOWANIE KIERMASZU WIELKANOCNEGO

W dniach 27-31 marca 2015r. w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny. Było świątecznie i wiosennie. Zysk z kiermaszu zostanie przekazany na programy misyjne Krakowskiego Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego.

66

„Batonik dla Afryki” - akcja zakończona

Koniec Wielkiego Postu zakończył nasza akcję charytatywną zwaną krótko „Batonik dla Afryki”.

70

Zbiórka makulatury - wyniki

W dniu zostały wręczone dyplomy i nagrody dla najlepszych zbieraczy makulatury. Przypominamy, że zebraliśmy 3 tony 130 kg na kwotę 469,50 zł.

55

Już wiosna - czas pomyśleć o porządkach

O wiosennych porządkach dowiecie się z ciekawego artykuł z numeru 1/2012 Brawo Banku.

44

Kiermasz kartek wielkanocnych

Jak nasz Samorząd Uczniowski zarabia na swoją działalność.

58

Wielka Niedziela

Niedziela wielkanocna (nazywana też Wielką Niedzielą, Niedzielą Zmartwychwstania Pańskiego) – pierwszy dzień świąt wielkanocnych. Jest to również ostatni dzień Triduum Paschalnego, liczonego według kalendarza żydowskiego od wieczora Wielkiego Czwartku do wieczornych nieszporów w Niedzielę.

26

Wielka Sobota na Podhalu

Wielka Sobota to dzień odnowienia przyrzeczeń chrztu oraz święcenia ognia i wody. Był to czas ostatnich przygotowań do Świąt, przede wszystkim pieczenia bab drożdżowych i baranków z ciasta.

42

Apel z tradycjami

W środę 23 marca podczas uroczystego apelu, klasa IIIB przebrana w regionalne stroje przybliżyła tradycje i zwyczaje związane z Świętami Wielkanocnymi.

57
1 2 3 następna ostatnia