1 2 3 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Zrób piłeczkę do gry w zośkę.
16
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Październikowy zbiór nakrętek.

W październiku zebraliśmy 8 worków 120-sto litrowych.

91

Jak się zarejestrować i kilka podpowiedzi

Czytając ten wpis dowiesz się: jak się zarejestrować do serwisu szkolne blogi, jak zalogować, jak wstawić avatar, jak się kontaktować z blogami.

22

Przystąpilismy do Klubu Szkół UNICEF

W październiku 2016 roku nasz szkoła dołączyła do grona członków Klubu Szkół UNICEF. Pragniemy aktywnie promować idee pomocy humanitarnej oraz praw dziecka wśród uczniów naszej szkoły.

15

Nasza klasa Ib została najsympatyczniejszą klasą pierwszą na Podhalu

Miło nam poinformować, że w plebiscycie zorganizowanym przez Gazetę Krakowską na najsympatyczniejszą klasę I na Podhalu zwyciężyła klasa I b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju.

51

Mamy nowe boisko sportowe i plac zabaw.

Zakończyła się budowa boiska sportowego przy naszej szkole. Bardzo długo na nie czekaliśmy.

97

SKO-we opowiadanie - część I

W maju ubiegłego roku szkolnego nasze szkolne SKO ogłosiło międzyszkolny konkurs na opowiadanie. Wpłynęło na niego wiele ciekawych prac. Rozpoczynamy publikacje niektórych z nich.

28

Krótki kurs tropienia skarbów

Klasa III e wraz z wychowawczynią Danutą Schmidt nawiązała współpracę z Muzeum Górali i Zbójników w Rabce. W ramach programu "Synapsy" został przeprowadzony projekt "Krótki kurs tropienia skarbów". Koordynatorem był Dyrektor Muzeum Wiktor Kukliński.

56

Konkurs Recytatorski „Jesień”

16 listopada odbył się drugi etap Konkursu Recytatorskiego „Jesień” zorganizowany przez panią Danutę Schmidt i panią Zuzannę Macioł. Laureaci pierwszego etapu reprezentując swoje klasy deklamowali wiersze.

155
1 2 3 następna ostatnia