1 2 następna ostatnia

Kto wygrał w konkursie "SKO Blog Miesiąca"?
Poznaj laureatów marcowej edycji.
27
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

„Zakręceni” w zbieranie nakrętek

Rozpoczęliśmy drugie półrocze, więc po udanych feriach wracamy do zbierania nakrętek.

25

Blogowa Akademia Pieniądza - Jak w banku

Dzisiejszy wykład naszej Akademii to przedruk artykułu z 4 numeru 2012r. "Brawo Banku". Gdy ten numer się ukazał, w naszej szkole nie istniało jeszcze SKO i nie mieliśmy dostępu do tego czasopisma. W naszych następnych wpisach będziemy powracać do nieznanych nam numerów Brawo Banku.

6

„JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ”

Małopolski projekt nauki jazdy na nartach i snowboardzie.

23

Korzystamy z uroków zimy !!!

Klasa II b aktywnie korzysta z uroków tegorocznej zimy.

38

Wiwat Babcia! Wiwat Dziadek!

21 stycznia to Dzień Babci, a kolejnego dnia będziemy świętować Dzień Dziadka. Wszystkie wnuczki i wnukowie naszej szkoły składają swoim babciom i dziadkom życzenia. Napiszcie w komentarzach do tego wpisu coś o swoich babciach i dziadkach. Możecie złożyć im też indywidualne życzenia.

16

FERIE CZAS RADOSNEJ I BEZPIECZNEJ ZABAWY

Dla uczniów naszej szkoły minęła połowa ferii. Ferie to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby przebiegły one nadal szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i zasad zachowania.

9

Warsztaty w II C - „Na szkle malowane”

Tuż przed feriami zimowymi w klasie II C odbyły się warsztaty z malarstwa na szkle, a według prawidłowego nazewnictwa – malarstwa pod szkłem.

15

Mamy nagrody

Konkurs zorganizowany był przez Szkołę Podstawową Nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie przy współpracy z 1. Oddziałem PKO BP w Szprotawie.

13

REALIZACJA PROGRAMU EDUKACJI STOMATOLOGICZNEJ W KLASACH NAJMŁOSZYCH

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim Programie edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej!” przygotowanym przez Instytut Blend-a-med Oral-B oraz Disney Polska.

8
1 2 następna ostatnia