1 2 następna ostatnia

Kto wygrał w konkursie "SKO Blog Miesiąca"?
Poznaj laureatów marcowej edycji.
27
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Wtorkowa zabawa z matematyką czyli zadania z złotówkami i nie tylko

Dzisiaj mamy zadania matematyczne dla młodszych i tych starszych. Główną nagrodę w każdej kategorii- gra pchełki z logo SKO- otrzyma ten, kto pierwszy w komentarzu napisze poprawne rozwiązanie wszystkich zadań tj rozwiązanie-działanie i odpowiedź. W temacie proszę podać nr kategori

54

Dzieci, dzieci komentarze piszą… - konkurs feryjny.

Ogłaszam pierwsze konkursy. Konkurs nr 1 jest na najbardziej aktywną klasę, najbardziej aktywnego ucznia w pisaniu komentarzy na wpisach szkolnego blogu w okresie od 30 stycznia do 12 lutego. W konkursie biorą udział wszystkie klasy od 0-VI.

63

FERIE Z NASZYM SZKOLNYM BLOGIEM

Wejdź każdego dnia na blog a nie będziesz się nudził.

45

FERIE CZAS RADOSNEJ I BEZPIECZNEJ ZABAWY

Dla uczniów naszej szkoły jaki i wielu innych rozpoczęły się ferie zimowe. Ferie to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących ...

54

Miło szaleć kiedy czas po temu…

Rozpoczęły się w naszej szkole bale karnawałowe. Pierwszy odbył się 16 stycznia w poniedziałek.

15

Sukces w ogólnopolskim konkursie plastycznym - Kalendarz artystyczny 2017

Konkurs był zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole.

95

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- projektujemy buty

Dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów szkoły podstawowej "IDZIE LUTY, ZAPROJEKTUJ BUTY dla Lokatki i Hatetepesa z logo SKO".

30

Wiwat Babcia! Wiwat Dziadek!

21 stycznia to Dzień Babci, a kolejnego dnia będziemy świętować Dzień Dziadka. Wszystkie wnuczki i wnukowie naszej szkoły składają swoim babciom i dziadkom życzenia. Napiszcie w komentarzach do tego wpisu coś o swoich babciach i dziadkach. Możecie złożyć im też indywidualne życzenia.

75
1 2 następna ostatnia